Pod koniec marca u córki Kasi Kowalskiej zdiagnozowano koronawirusa, a 23-latka została przewieziona do szpitala w Wielkiej Brytanii, gdzie mieszka. Wokalistka dowiedziała się o tym, kiedy dostała telefon ze szpitala. Wówczas o zaistniałej sytuacji opowiedziała w mediach społecznościowych. Jak przyznała, powiedziała o tym, by ostrzec też innych ludzi i pokazać, jak niebezpieczny jest wirus.

Córka Kasi Kowalskiej nie pierwszy raz walczy o życie!

Córka Kasi Kowalskiej wybudzona ze śpiączki

Stan córki piosenkarki był na tyle poważny, że wprowadzono ją w stan śpiączki farmakologicznej, a lekarze nie zgodzili się na transport 23-letniej Oli do Polski. W piątek wieczorem artystka przekazała jednak pozytywne wiadomości i oznajmiła, że z córką jest coraz lepiej. Teraz „Super Express” informuje, że Ola została już wybudzona ze śpiączki.

Odzyskała przytomność. Jest jeszcze bardzo słaba, ale powinno być już tylko coraz lepiej. Wprowadzenie w stan śpiączki było po to, by ją podleczyć, a intubowanie, żeby płuca odpoczęły. Pewnie niedługo zostanie odłączona od aparatury, aby mogła zacząć jeść samodzielnie i wracać do sił – podaje źródło tabloidu.

ZOBACZ TEŻ:

Żona Toma Hanksa, Rita Wilson, opowiedziała o efektach ubocznych terapii na Covid-19

Kim Kardashian nawet podczas pandemii nagrywa rodzinne show – celebrytka robi to SAMA

Johnny Depp założył Instagrama. Do podjęcia tej decyzji zmusiła go epidemia koronawirusa

Kasia Kowalska z dziećmi

Kasia Kowalska z dziećmi/fot. Piętka Mieszko/AKPA