Kasia Kowalska ostatnimi czasy nie schodzi ze świecznika, przy okazji na radarze Internautów znalazła się również jej rodzina. Wciąż nie cichną spekulacje na temat jej najstarszej córki Oli, po tym gdy wyszło na jaw, że nie miała koronawirusa – tak, jak przekonywała jej mama. Co wiadomo o życiu Kasi Kowalskiej? Jak zaczynała karierę? Sprawdźcie sami.

Kasia Kowalska straciła cierpliwość: Odpier**cie się od mojej córki

Kasia Kowalska – wiek, wzrost, waga

Kasia urodziła się  13 czerwca 1973 w Sulejówku i ma 47 lat. Kowalska ma 188 cm wzrostu i każdy około 53 kilogramów.  Jako artystka na scenie zaczęła występować od 1992 roku. Kasia Kowalska jest również kompozytorką, autorką tekstów i producentką.

Kasia Kowalska – kariera

Kowalska karierę muzyczną rozpoczęła w zespole Evergreen. Pojawienie się Kasi Kowalskiej na scenie muzycznej nie odbyło się bez echa. Szturmem zdobyła listy przebojów i serca słuchaczy w 1994 roku, gdy światło dzienne ujrzał wyprodukowany przez Grzegorza Ciechowskiego krążek Gemini. To z niego pochodzą doskonale przyjęte przez fanów piosenki Jak rzeczWyznanie i Kto może to dać, które zyskały status legendarnych już utworów.

W 1996 roku przyjęła zaproszenie Telewizji Polskiej, aby reprezentować Polskę w 41. Konkursie Piosenki Eurowizji w Oslo, zajęła tam 15. miejsce. Jej kariera potoczyła się ekspresowo i bardzo szybko została jedną z ulubionych artystek w Polsce. Kowalska jest aktywna zawodowo do dzisiaj.

Tak wyglądała Kasia Kowalska w 2003 roku.

Kasia Kowalska, Festiwal Piosenki Opole 2003, fot. Proñczyk/AKPA.

Kasia Kowalska – koncert w Ciechanowie

Kasia naraziła się swoim występem w Ciechanowie na hejt ze strony Internautów. Artystka wystąpiła w ramach cyklu „Koncertowanie pod blokiem„. Urząd Miasta Ciechanów apelował do mieszkańców, aby „wysłuchać koncert z okien lub balkonów mieszkań„. Mieszkańcy jednak nie posłuchali i przed sceną zebrał się tłum, który nie zastosował się do wymogów bezpieczeństwa.

WIĘCEJ TUTAJ:Urząd miasta w Ciechanowie musi zapłacić 30 tys. KARY za koncertowanie pomiędzy blokami

Wokalistka została potępiona na występ. Internauci nie pochwalali zachowania Kowalskiej i nazywali ją hipokrytką. Sprawę bada policja i prokuratura. Organizatorom koncertu grozi kara w wysokości nawet 30 tys. zł.

Kasia Kowalska na koncercie w Ciechanowie.

scena z: Kasia Kowalska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Kasia Kowalska – Instagram

Artystka należy do aktywnych osób na Instagramie. Chętnie pokazuje, jak wygląda jej życie prywatne. Na Instagramie jej profil obserwuje 110 tys. Internautów.

To za pośrednictwem Instagrama Kowalska ogłosiła, że jej córka zachorowała na koronawirusa. Apelowała wtedy, by dbać o zdrowie i starać się ograniczyć kontakty z innymi osobami.

View this post on Instagram

#ciechanow #dziekujemy❤️

A post shared by Kasia Kowalska_Official (@kasia_kowalskaofficial) on

Kasia Kowalska – życie uczuciowe, dzieci

Mimo, że Kasia na scenie odniosła mnóstwo sukcesów, jej życie nie było usłane różami. Kowalska ma córkę Aleksandrę Julię, która przyszła na świat 2 maja 1997, ze związku z muzykiem Kostkiem Joriadisem. Wyszło na jaw, że zaraz po porodzie artystka została sama, a jej partner porzucił ją i nowo narodzoną córkę.

Ten czas nie był dla niej łatwy. Wyznała, że zmagała się z depresją poporodową jako jedna z pierwszych polskich artystek.

Poród był trudny, długi, skomplikowany, lekarze odzyskali jej tętno dopiero za czwartym razem. W czasie ciąży z Olą byłam cały czas chora, osłabiona – zwierzyła się.

Kasia w 2007 roku dała sobie kolejną szansę na miłość. Artystka związała się z perkusistą Marcinem Ułanowskim, z którym również doczekała się dziecka. Ich syn, Ignacy, urodził się 24 czerwca 2008 roku.

Wydawało się, że związek pary jest silny i przetrwa próbę czasu. Niestety, niedługo po narodzinach dziecka media obiegła informacja, że Kasia i Marcin rozstali się. Mimo wszystko pozostali w przyjacielskich relacjach, z uwagi na dobro dziecka.

Kasia Kowalska z dziećmi pozuje na ściance.

Kasia Kowalska, Aleksandra Kowalska, Ignacy Ułanowski, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Kasia Kowalska – córka koronawirus

Mieszkająca w Londynie Ola trafiła do szpitala w ciężkim stanie. Kasia pisała, że jej dziecko jest chore na COVID-19. Dziewczyny nie można było sprowadzić do Polski, miała być wprowadzona w śpiączkę farmakologiczną i intubowana. Po pełnym napięcia i smutnych postów czasie Kasia oznajmiła, że jej dziecko w końcu wraca do zdrowia.

Kasia Kowalska nie może sprowadzić córki do Polski! Jej stan jest zbyt poważny

Okazało się, że córka Kasi Kowalskiej, która przechodzi rehabilitację, nie miała jednak koronawirusa. Ludzi rozzłościł fakt, że w takim kontekście Kowalska postanowiła przedstawić swoją narrację. Fanie nie ukrywali, że są rozczarowani postawą artystki. Na jej rodzinę wylała się fala hejtu – a Kowalska nie wytrzymała i w wulgarny sposób odpowiedziała hejterom.

Kasia Kowalska straciła cierpliwość: Odpier**cie się od mojej córki

Kasia Kowalska z córką Olą.

Kasia Kowalska, fot. Engelbrecht/AKPA

Kasia Kowalska – ciekawostki

Kowalska łącznie sprzedała ponad 1,4 miliona płyt, co stawia ją w czołówce najchętniej słuchanych polskich artystek.

Zagrała narkomankę Monikę w filmie Macieja Dutkiewicza Nocne graffiti w 1997 roku.

Wystąpiła w spotach reklamowych zegarków Casio Baby-G (1996), banku Millenium (2010) i soków Fortuna (2016).

Kasia gościnnie wystąpiła w teledyskach do piosenek: Edyty Bartosiewicz „Koziorożec”, Kasi Nosowskiej i Kazika Staszewskiego „Zoil”, Krzysztofa Kiljańskiego i Kayah „Prócz ciebie nic”.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kasia Kowalska ironizuje z reakcji ludzi po informacji, że jej córka nie miała koronawirusa

Córka Kasi Kowalskiej – Ola pokazała pierwsze zdjęcie po wyjściu ze szpitala: „2020 – co Ty ku*** ze mną robisz”

Kasia Kowalska POTĘPIONA za koncertowanie: „HIPOKRYTKA”

Kasia Kowalska w czarnym zestawie i zielonych butach pozuje na ściance.

Kasia Kowalska,fot. Piętka Mieszko/AKPA

Kasia Kowalska podczas koncertu w Ciechanowie.

Kasia Kowalska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Kasia Kowalska w czasach młodości.

Kasia Kowalska, maj 2003, festyn TVN, fot. Proñczyk/AKPA.