Kasia Kowalska (46 l.) już dawno nie była bohaterką tylu plotek i artykułów w mediach. Piosenkarka, której córka bardzo ciężko przeszła infekcję wirusową, naraziła się w miniony weekend swoim występem w Ciechanowie. Kiedy zaś okazało się, że córka wokalistki, Ola (23 l.), nie chorowała na COVID-19, gwiazda stała się obiektem nowych plotek.

Kasia Kowalska POTĘPIONA za koncertowanie: „HIPOKRYTKA”

Przypomnijmy, że kilka tygodni temu zalamana Kasia Kowalska poinformowała o tym, że jej córka, Ola, która mieszka w Londynie, trafiła do szpitala w ciężkim stanie. U dziewczyny miano zdiagnozować obecność koronawirusa. Ola miała być intubowana i wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej. Po kilkunastu dniach niepewności i strachu córka piosenkarki została wybudzona. Jej stan poprawił się i dziewczyna poczuła się lepiej. Teraz przechodzi rehabilitację.

Ostatecznie okazało się, że Ola nie była zakażona koronawirusem. Potwierdził to manager Kasi Kowalskiej w rozmowie z Pudelkiem.

44-letnia Kasia Kowalska W BIKINI, fani: Jak nastolatka! (Instagram)

Po tych doniesieniach w sieci pojawiły się różne, często negatywne komentarze pod adresem wokalistki. Dziś Kowalska odniosła się do nich na swoim Instagramie:

Dziś Kowalska odniosła się do negatywnych komentarzy, jakie płyną pod jej adresem.

bardzo wam wspolczuje wszyscy jestesmy tacy zawiedzeni no jak mozna w czasie epidemii jednego wirusa prawie umrzec od innego … – pisze z ironią piosenkarka.

przeciez to niesprawiedliwe najpierw podejrzewaja lekarze ze to ten a pozniej mowia ze nie ten ,okropienstwo ! Przeciez teraz nasze łzy i modlitwy stracily na wartosci … jak smialas coreczko zachorowac jednak na cos innego ! ? Pisza do Ciebie pełni troski rodacy . Mam dla was jednak nadzieje przytocze rozmowe dwoch pań w kolejce ..Słyszala pani ze ta corka Kowalskiej nie miala tego koronawirusa ? A druga na to : Co pani powie a tak płakała jej matka … no ale jak nie miala to moze jeszcze zachorować dodaje pani po chwili ….
Jak mawial Janusz Głowacki :”Póki jest nadzieja na zemstę,można wiele przetrzymać.,, – kończy swój wpis Kowalska (pisownia oryginalna).

Kasia Kowalska nie może sprowadzić córki do Polski! Jej stan jest zbyt poważny

Warto dodać, że Kasia Kowalska chcąc nie chcąc wpisała się w trwającą w Polsce walkę polityczną. Jej występ w Ciechanowie został przez media publiczne mocno skrytykowany nie tylko za to, że zgromadził sporo ludzi, kórzy nie izolowali się wystarczająco. Prezydent miasta, Krzysztof Kosiński, zapowiedział wcześniej, że nie zorganizuje w mieście wyborów w czasie epidemii. Jego sprzeciw wobec działań władz został wytknięty własnie po koncercie Kowalskiej, a ona sama wplątała się tym samym w polityczne utarczki.

Za złamanie obowiązujących przepisów miasto ma zapłacić karę 30 tys. złotych.

Kasia Kowalska w maseczce

Kasia Kowalska w maseczce, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Kasia Kowalska

Kasia Kowalska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Kasia Kowalska z córką Olą

Kasia Kowalska z córką Olą, fot. Engelbrecht/AKPA