Za nami kolejny odcinek 7. edycji You Can Dance – Po prostu tańcz!. Uczestnicy zaprezentowali się dziś w dwóch odsłonach, a ci którzy najbardziej spodobali się telewidzom już za tydzień wystąpią w półfinale show.

Jako pierwsi na scenie pojawili się Joanna Zwierzyńska i Bartosz Wilniewicz. Choć ich pierwszy występ został uznany za ” w miarę udany\” to kolejny zebrał już srogie cięgi. Szczególnie brutalny był Michał Piróg:

– Jeśli to był żart, to bardzo smutny.

W drugiej parze zatańczyli Ania Matlewska i Brian Poniatowski. W rytm piosenki Nicki Minaj oboje brawurowo wykonali choreografię utrzymaną w stylu L.A.

-Brian, nie widzieliśmy cię jeszcze takiego mocnego w tym programie! – po występie padło z ust Agustina Egurroli.

Kolejny popis tej pary spotkał się z owacjami na stojąco. Michał Piróg skwitował go krótko: Żałuję tylko jednego, że ten występ trwał tak krótko.

Tuż po nich na scenie pojawili się Magdalena Zwierzyńska i Igor Leonik.

– Mam nadzieję, że wszystkie dziewczynki […] patrzą sobie teraz na Magdę Zwierzyńską i myślą, że wszystko jest możliwe. – podsumowała Kinga Rusin. Igor, wyrastasz na faworyta tej edycji. – chwilę później dodał Agustin.

W drugim wyjściu tancerze po raz kolejny udowodnili, że tkwi w nich ogromny potencjał. Nic więc dziwnego, że swoim występem zmusili do gromkich oklasków zarówno publikę jak i jurorów.

Następnie przyszedł czas na solówki. Po emocjonującej rywalizacji głosami widzów z programem pożegnali się Bartek oraz Asia. W nagrodę za swój ogromny upór i talent pierwszy z tej dwójki pojedzie na czteromiesięczne stypendium taneczne do Danii.

Co sądzicie o takim werdykcie? Za kogo będziecie trzymać kciuki w przyszłym tygodniu?

\"Uczestnicy
Anna Matlewska

\"Uczestnicy
Joanna Zwierzyńska

\"Uczestnicy
Magda Zwierzyńska

\"Uczestnicy
Igor Leonik

\"Uczestnicy
Bartosz Wilniewicz

\"Uczestnicy
Brian Poniatowski

\"Uczestnicy

\"Uczestnicy