Patryk Rybarski popularność zyskał dzięki występom w programie „You can dance”, pojawił się również w serialu „Tancerze” oraz można było go zobaczyć w „BrzydUli”.

Jacek Borkowski jest gejem? Szokujące wyznanie aktora!

Patryk Rybarski – coming out

Jak zwykle bywa w takich przypadkach, duże zainteresowanie wzbudziło prywatne życie Rybarskiego, który w pewnym momencie został ambasadorem gejowskiego magazynu „Pride”. Teraz tancerz zdecydował się na wywiad z magazynem „Replika”, którego tematyka obraca się wokół osób LGBT+.

 

Z zapowiedzi nowego wydania magazynu wynika, że tancerz zdecydował się na oficjalny coming out. W zajawce Rybarski opowiedział też o swojej pasji do tańca.

Łukasz Jakóbiak jest GEJEM!

A w ogóle tańczę od ósmego roku życia, zacząłem tuż po komunii i już wtedy miałem kaloryfer na brzuchu. To sprawka taty – trenera zapaśniczego. Trenowałem zapasy od przedszkola, ale średnio mi się podobało, to tata cisnął. Nie pamiętam już dokładnie, ale mama odkryła, że mam smykałkę do tańca, zaprowadziła mnie na jakieś zajęcia – natychmiast wiedziałem, że to jest to. Zapasy bye, bye – wyznał. –  Tata odpuścił, zauważył, że to nie moja bajka. Przez następne lata chodziłem na wiele kursów tańca, akrobatykę, gimnastykę – i czułem się tam, wśród głównie dziewczyn, jak ryba w wodzie. Bardzo mi pasowało, że nieraz byłem jedynym chłopcem w grupie – powiedział w rozmowie z „Repliką”.

Aktor serialu „Barwy szczęścia” wyznał, że jest GEJEM

Rybarski zdobył m.in. tytuł wicemistrza świata w tańcu na rurze, tańczył również na deskach warszawskich teatrów musicalowych.

Patryk Rybarski

Patryk Rybarski, Maciej Dowbor, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Natalia Lesz Patryk Rybarski

Natalia Lesz, Patryk Rybarski, fot. Żukowski/AKPA

Patryk Rybarski

Patryk Rybarski, fot. Piętka Mieszko/AKPA