Nie żyje Natalia Madejczyk. Znana z pierwszej edycji programu „You Can Dance – Po prostu tańcz!”. O jej śmierci poinformował kolega z show oraz zwycięzca YCD, Maciej Florek za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Klaudia Antos została jurorką „You Can Dance”. Jej osiągnięcia robią wrażenie – tańczyła u boku samej J.Lo

Nie żyje Natalia Madejczyk

Maciej Florek najpierw poinformował, że Natalia miała ciężki wypadek i poprosił internautów o modlitwę i wsparcie:

Natalia Madejczyk miała bardzo poważny wypadek i leży w szpitalu, walcząc o zdrowie i życie. Dlatego proszę Was (…) o chociaż chwilę modlitwy, medytacji, pomyślenia o Natalii. Wiem, że będzie to czuła w tych ogromnie trudnych chwilach, bo jest wrażliwą osobą – apelował Maciek „Gleba” Florek.

Kinga Rusin, Maciej Florek, Natalia Madejczyk Fot. Baranowski/AKPA

Niestety tancerka nie przeżyła. Florek następnego dnia zaktualizował wpis, informując o jej śmierci:

Kochani, bardzo dziękuję za tak duży odzew. Natalia dzisiaj umarła. Modlitwa będzie na pewno darem dla tak niezwykłej osoby… Jak będę wiedział o szczegółach związanych z pogrzebem, dam znać… – czytamy.

Jak się okazuje, u Natalii w mieszkaniu wybuchł pożar, przez co doznała poważnych oparzeń. Trafiła w stanie krytycznym do jednego ze śląskich szpitali, ale nie udało jej się uratować.

Informacja o śmierci Natalii Madejczyk wstrząsnęła tanecznym światem. Grupa taneczna na Facebooku pożegnała ją w osobnym poście:

Dziś o godz. 13.30 odeszła nasza Kochana Natalia Madejczyk. Dziękujemy Tobie niezwykła, kochana dziewczyno, tancerko, sędzino – za oddanie, pasję, twój uśmiech i dobro. Nasze ostatnie wspólne bycie podczas Festiwalu Holiday Dance Festiwal w Markach 12 czerwca 2022 roku – było Twoim ostatnim sędziowaniem – niech Twoje noty wędrują do naszych Tancerzy jako wskazówka na dalszą drogę – czytamy.

Tancerz „You can dance” i serialu TVP jest GEJEM. Odważny krok Patryka Rybarskiego

Michał Piróg także przejął się historią Madejczyk. Opublikował pożegnalny wpis, w którym nie kryje wielkiego smutku i żalu:

Spij spokojnie aniele piękny. Mogę tylko pytać czemu, czemu teraz, czemu ty. Obudziłem się o 1:47 i już nie zmrużyłem oka. Moje serce pęka. Czemu musimy być światkami kiedy opuszczają nas tak piękne dusze. Natalia kochana moja mogę ci obiecać, że jeszcze zatańczymy. Dzisiaj zadzwoniła Malgosia, że mamy znów zaproszenie do Londynu (to był taki świetny czas razem). Twój udział w programie. Byłaś jego najjaśniejsza gwiazdą. Będę cię wypatrywać w oczach wszelkich istot by raz jeszcze się do ciebie uśmiechnąć, popatrzeć i powiedzieć jak ciebie wszystkim brakuje. Do zobaczenia. Teraz odpocznij chwilkę i wróć do nas  – napisał Michał Piróg.

Masakra w You Can Dance

You Can Dance – Po Prostu Tańcz, 07.11.2007r, fot. Michał Baranowski/AKPA

Natalia Madejczyk fot. Baranowski/AKPA

Maciej Florek, Natalia Madejczyk fot. Baranowski/AKPA