Adrianna Daniel, uczestniczka 6. edycji programu „Top Model” znów została mamą. Powitała na świecie swoje drugie dziecko. Modelka pokazała zdjęcie i zdradziła płeć i imię.

Weronika Kaniewska otrzymała „Złoty Bilet” w Top Model – w programie podzieliła się smutną, rodzinną historią

Adrianna Daniel urodziła!

Adrianna choć nie wygrała „Top Model” to jest jedną z tych uczestniczek, o których widzowie show nie zapomnieli. Ada zyskała sporo fanów, którzy śledzą ją w mediach społecznościowych. To właśnie tam modelka poinformowała, że spodziewa się narodzin drugiego dziecka. Z czasem zdradziła, że oczekuje narodzin dziewczynki, której planuje dać na imię Rozalia. Ada jest już po porodzie i faktycznie dała córce takie imię.

Jesteśmy, całe i zdrowe. Dostałam od Was tysiące wiadomości, nie wiem kiedy zdążę wszystko przeczytać i na wszystko odpisać. Baaaaaaaardzo Wam wszystkim dziękuje za ogrom gratulacji i ciepłych słów. Rozalka 10.09.2020r 3:30, 10pkt, 3400g i 58cm szczęścia. Długo księżniczka kazała na siebie czekać, ale było warto! Oczywiście poród to koszmar i NIGDY WIĘCEJ. Był bardzo szybki, ale i bardzo bolesny. DZIĘKUJĘ WAM, że tyle Was na nią czekało, jestem wzruszona – napisała Ada.

Ada wraz z mężem Wojciechem wychowywali dotychczas syna, Igora, którego modelka urodziła, kiedy miała 19 lat.

-letnia modelka chętnie pokazuje, co u niej słychać i jak wygląda jej życie codzienne. Pokazuje też męża, Wojciecha i syna, Igora. A wkrótce będzie też zapewne chwalić się kolejną pociechą. Ada w marcu, a dokładniej w dniu swoich urodzin, zdradziła, że jej rodzina się powiększy.

ZOBACZ TEŻ:

Uczestniczka „Top Model” ZARĘCZYŁA SIĘ. „Powiedziałam TAK”

Marcin Tyszka niezadowolony z sylwetki kandydatki w „Top Model”: Nadal będzie krągła