Za nami pierwszy odcinek 9. edycji „Top Model”. Poznaliśmy pierwszych uczestników, którzy dostali szansę na wyjazd na boot camp. W tym roku castingi były wyjątkowe, bo najpierw odbywały się online i tylko część osób, w której jurorzy zobaczyli potencjał została zaproszona na stacjonarny casting. Wśród kandydatów i kandydatek znalazła się Agata Wiśniewska, która wzbudziła wiele emocji.

Nowy sezon Top Model: modelka plus size, następczyni Karoliny Pisarek, dzieci Kalibabki pokazały swój TALENT

Marcin Tyszka krytykuje modelkę plus size

Agata promuje samoakceptację, stara się rozpowszechnić wizerunek kobiet plus size w polskim modelingu i w swojej pracy (szyje suknie ślubne w jeden dzień) pomaga kobietom walczyć z ich kompleksami. Na większości jurorów zrobiła pozytywne wrażenie, ale wyłamał się Marcin Tyszka, który nie krył, że nie widzi przyszłości Agaty w programie „Top Model”. A dlaczego? Uznał, że powinna zmienić swoją wagę.

Zmieniłbym w tej sylwetce dwa rozmiary, ale nadal będzie krągła. Kamera cię lubi. Ale czy świat mody? Nie wiem – powiedział.

Katarzyna Sokołowska, Dawid Woliński i Joanna Krupa byli pod wrażeniem postawy Agaty Wiśniewskiej i uznali, że dadzą jej szansę na udział w show. Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, kiedy fotograf Marcin Tyszka komentuje wygląd kobiet o krąglejszych kształtach.

Internauci oburzeni wpisem Marcina Tyszki. „Upokarzanie kobiet przez to, jak wyglądają. Klasa”

Ostatnio fotograf oburzył internautów swoim wpisem o jednej z uczestniczek „Top Model”, a w komentarzach odpierał ataki i wyjaśnił, dlaczego odniósł się do wyglądu Vanessy. Tym razem też zostanie skrytykowany za swoją wypowiedź? Oglądaliście miniony odcinek? Jakie macie odczucia?

ZOBACZ TEŻ:

Michał Baryza zmienił WIZERUNEK. Wiedzieliście, że miał TAK długie włosy?

Uczestniczka „Top Model” wzięła ŚLUB? W komentarzach masa gratulacji

Sonda

poll-violet

"Zmieniłbym w tej sylwetce dwa rozmiary, ale nadal będzie krągła. Kamera cię lubi. Ale czy świat mody? Nie wiem" - powiedział w show. Zgadzasz się ze słowami fotografa?

1
Agata Wróblewska w srebrnej sukience

Zgadzam się... Osoby plus size mają małą szansę na karierę w Polsce, która nie jest na to gotowa. Po co miał robić nadzieję dziewczynie

2
Marcin Tyszka na ściance

Nie powinien tak mówić. Świat mody się zmienił i jest otwarty na wszystkie osoby

Agata Wróblewska przed obiektywem Marcina Tyszki

Agata Wiśniewska w „Top Model”/fot. screen/tvn.pl

Agata Wróblewska w srebrnej sukience

Agata Wiśniewska w „Top Model”/fot. screen/tvn.pl

Agata Wróblewska pozuje do zdjęcia

Agata Wiśniewska w „Top Model”/fot. screen/tvn.pl

Marcin Tyszka na ściance

Marcin Tyszka/fot. AKPA

Marcin Tyszka na ściance

Marcin Tyszka/fot. AKPA