O Oldze Król zrobiło się głośno za sprawą jej ekstremalnej metamorfozy, którą zafundowano jej w programie „Top Model”. Aspirująca modelka pod okiem fryzjerów musiała pożegnać swoje długie włosy, jednak zamiast zachwytu wywołało to prawdziwe łzy i rozpacz. Również internautom nie spodobała się jej nowa fryzura i po emisji odcinka wylewali swoje frustracje w internecie, niejednokrotnie życząc utraty pracy, a nawet śmierci odpowiedzialnemu za fryzurę styliście, Łukaszowi Urbańskiemu.

Widzowie oburzeni metamorfozą Olgi z „Top Model”: „Dlaczego jej to ZROBILIŚCIE?”

Szokująca metamorfoza Olgi Król z Top Model

Od tamtych wydarzeń minął rok, a Olga długo eksperymentowała ze swoją fryzurą na różne sposoby. Ostatecznie jednak zatęskniła za pięknymi, długimi puklami i zdecydowała się na przedłużanie włosów. Przy okazji powiększyła sobie też usta. Zmiana jest naprawdę ogromna i trudno rozpoznać w nowej Oldze tę samą dziewczynę, która stawiała pierwsze kroki w modelingu rok temu.

Nową fryzurę skomentował też Łukasz Urbański, który w „Dzień Dobry TVN” przyznał, że nie żałuje swojego kontrowersyjnego eksperymentu z włosami Olgi:

Olga dokładnie rok temu miała fryzurę taką, jak pokazywaliście na zdjęciach. Dzisiaj ma długie włosy w zupełnie innym kolorze. Wiele osób mówiło, że zniszczyłem jej karierę na wiele lat, że te włosy już nie odrosną. Teraz mamy dowód na to, że to jest nieprawda. Nie bójmy się eksperymentów. a bardzo szanuję różnorodność i bardzo też mi zależało na tym w „Top Model”, żeby odróżnić Olgę od innych dziewczyn. Ona ma urodę taką, która pasuje do tych krótkich włosów. Nie każdy udźwignie krótkie włosy, ale taka smukła sylwetka zawsze obroni te krótkie włosy.

Urbański udostępnił też zdjęcie z nowej metamorfozy Olgi na swoim profilu, zestawiając ją z poprzednimi fryzurami. I choć na instagramowym profilu fani Olgi prześcigają się w prawieniu komplementów, w tym wypadku głosy były już podzielone i nie każdemu spodobał się nowy wygląd 21-latki:

Ja bardzo szanuję różnorodność i bardzo też mi zależało na tym w „Top Model”, żeby odróżnić Olgę od innych dziewczyn. Ona ma urodę taką, która pasuje do tych krótkich włosów. Nie każdy udźwignie krótkie włosy, ale taka smukła sylwetka zawsze obroni te krótkie włosy.

 

I te siniaki na ustach po powiększaniu…

 

Twoje pierwsze oko było słuszne, lepiej jej w krótkich, tak z pazurem. A teraz? Trochę sztucznie i staro. Ale co kto woli

 

Włosy widac że nie są naturalne haaaa peruka

 

lepiej w ciemniejszy i w średniej długości

 

Bez swiezo powiększonych ust..

Głosy niezadowolenia pojawiły się również w komentarzach na jednym z portali:

No i wygląda jak nikt do zapamiętania. A była oryginalna.

 

Usta, jak włosy. Urosły. Magic!

 

a miala taka ciekawa urode

 

Oj szkoda szkoda bo teraz niby śliczna ale taka plastikowa, pospolita.

 

teraz dziewczyna jakich wiele, wg szablonu a była bardzo oryginalna 

 

Naturalnie wygląda młodziej

A wy co sądzicie o tej zmianie? Na plus?

Olga Król w poprzedniej fryzurze, IG: olgaa_krol

Olga Król w poprzedniej fryzurze, IG: olgaa_krol

Olga Król w poprzedniej fryzurze, IG: olgaa_krol

Olga Król w nowej odsłonie, IG: olgaa_krol

Olga Król w nowej odsłonie, IG: olgaa_krol