Natalia Gulkowska brała udział w 5. edycji „Top Model”. Do programu zgłosiła się do programu ze względu na syna, Franka. To dla niego chciała zawalczyć o swoje marzenia i pokazać mu, że może osiągnąć cel, jaki sobie postawiła. Dlatego pojawiła się na castingu.

Karolina Pisarek mimo KORONAWIRUSA snuje się po ulicach Warszawy

Natalia Gulkowska – mąż, dzieci

Natalia jednak odeszła już w 5. odcinku show.  Swoją decyzję tłumaczyła tęsknotą za synem. Po udziale w programie słuch o niej ucichł. A przynajmniej nie jest o niej tak głośno, jak o innych uczestnikach, którzy też szybko pożegnali się z show.

Choć nie mówi się o jej zawodowych dokonaniach, to w mediach nie brakuje informacji o życiu prywatnym Natalii. Natalia w 2019 roku wzięła ślub, a jej mężem został Piotr, który nie jest związany z mediami. Ponoć pochodzi z Warszawy, uczył się w szkole ekonomicznej, a wolny czas lubi spędzać na siłowni.

Dawid Woskanian, zwycięzca Top Model, pokazał swoją DZIEWCZYNĘ

Natalia Gulkowska urodziła!

To właśnie z nim Natalia doczekała się drugiego dziecka. O swojej ciąży poinformowała we wrześniu ubiegłego roku i pokazała wtedy zdjęcie z badania USG. Zdradziła też, że oczekuje narodzin drugiego syna, którego nazwie Leon. Dziecko już jest na świecie, o czym Natalia poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Kochani! Dzisiaj o 12.15 przyszedł na świat mój drugi synek, Leon. Pomimo tego co dzieje się w tej chwili na świecie jest to jeden z dwóch najpiękniejszych dni w moim życiu! – napisała.

View this post on Instagram

Kochani! Dzisiaj o 12.15 przyszedł na świat mój drugi synek Leon🥰 Pomimo tego co dzieje się w tej chwili na świecie jest to jeden z dwóch najpiękniejszych dni w moim życiu! Dzięki cudownym ludziom stał się on jeszcze bardziej wyjątkowy. Postanowiłam wziac udział w akcji #zdjeciaznarodzin_razemdamyrade u @obiektywnie_najpiekniejsze ! Dzięki temu zdjęcia, które sama wykonałam lub przy pomocy położnej nabrały profesjonalizmu I chociaż trochę pomogą zastąpić nam nieobecność mężów I rodzin w tak ważnym dniu! Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie jakie od kilku dni dostaje w wiadomościach prywatnych, jesteście niesamowici! Dla wszystkich mam, które obawiają się tego dnia: jest ciężko, ale dajemy radę I wy też dacie! 💕💕💕

A post shared by Natalia Gulkowska (@nataliagulkowska) on

ZOBACZ TEŻ:

Joanna Krupa pokazała się w BIKINI cztery miesiące po porodzie: W końcu widzę światełko w tunelu

Małgorzata Rozenek wybrała rodziców CHRZESTNYCH dla dziecka

Uczestnik „Top Model” ma komplikacje po OPERACJI

Natalia Gulkowska urodziła/fot. AKPA

Natalia Gulkowska urodziła/fot. AKPA

Natalia Gulkowska urodziła/fot. AKPA

Natalia Gulkowska urodziła/fot. AKPA

Natalia Gulkowska urodziła/fot. AKPA

Natalia Gulkowska urodziła/fot. AKPA