Adam Niedźwiedź, uczestnik 6. edycji „Top Model” kilka miesięcy temu poinformował, że jest w szpitalu. Pokazał wówczas zdjęcie i wyjaśnił, że nabawił się poważnego urazu oka i nie obyło się bez zabiegu.

Oczodół trzeba było posklejać. Podwójne widzenie, takie bajerki mi sport tym razem zafundował – wyjaśnił Adam Niedźwiedź.

Uczestnik Top Model wystąpi w Hotel Paradise! W programie ZŁAMAŁ serce jednej z dziewczyn

Adam Niedźwiedź ma komplikacje po operacji

Niedźwiedź zajął w programie 7. miejsce. Po odpadnięciu z show nadal działał w branży modowej i brał udział w sesjach zdjęciowych. Moda to nie jedyna pasja Adama. Drugą pasją jest sport. Adam jest zawodnikiem MMA oraz trenerem brazylijskiego jiu-juitsu, uprawiał również boks i zapasy. I to właśnie przez sport trafił kilka miesięcy temu do szpitala.

Teraz okazuje się, że komplikacje po operacji uniemożliwią mu dalszą pracę w modelingu. Niedźwiedź zapowiedział, że nie zobaczymy go już w roli modela.

Nadszedł czas, aby zakończyć przygodę z modelingiem. Po ostatniej kontuzji przeszedłem operację, której wynikiem jest komplikacja dolnej powieki. Niestety, przed obiektywem aparatu nic się nie ukryje, także zostałem zmuszony zaniechać dalszych działań w tej materii. Był to super okres w moim życiu, przeżyłem wiele niesamowitych sesji – byłem nawet na swoim ślubie. Poznałem super ludzi, zdobyłem doświadczenie i wiele wyniosłem z tego świata – poinformował.

View this post on Instagram

Cześć Wszystkim ! Dawno się tu nie rozpisywałem, więc dziś będzie trochę dłużej. Nadszedł czas aby zakończyć przygodę z modelingiem. Po ostatniej kontuzji przeszedłem operację, której wynikiem jest komplikacja dolnej powieki. Niestety, przed obiektywem aparatu nic się nie ukryje, także zostałem zmuszony zaniechać dalszych działań w tej materii. Był to super okres w moim życiu, przeżyłem wiele niesamowitych sesji – byłem nawet na swoim ślubie 😅 Poznałem super ludzi, zdobyłem doświadczenie i wiele wyniosłem z tego świata. Dziękuje mojej agencji @as_management z którą byłem od początku. Nooo i co, coś się kończy a coś się zaczyna … 🤭 #ciekawecozkrokodylem

A post shared by Adam Niedźwiedź (@adamniedzwiedz) on

ZOBACZ TEŻ:

Sandra Dorsz – finalistka Top Model, zdradza nam, jak wygląda DIETA modelki (DIETY GWIAZD)

Żona Marcina Prokopa to prawdziwa piękność. Uczestniczka „Top Model” dodała z nią zdjęcie

Jak dzisiaj wyglądają wszyscy laureaci „Top Model”? Mamy stare i nowe ZDJĘCIA!

View this post on Instagram

12 dni i wojna💪🏻🔥 #rwc #mma #jazdunia

A post shared by Adam Niedźwiedź (@adamniedzwiedz) on

View this post on Instagram

🕺🏻 #mood

A post shared by Adam Niedźwiedź (@adamniedzwiedz) on