Edyta Górniak znana jest z tego, że otwarcie mówi o swojej duchowości  i dzieli się różnorodnymi refleksjami ze swoimi fanami. Najwyraźniej uznała, że sama nie daje już sobie rady i poprosiła o wsparcie tajemnicze siły wyższe. Oczywiście za prośrednictwem Instagrama.

Edyta Górniak zdradziła, jak urządziła swój dom w górach. Nie zgadniecie z jakich rzeczy ZREZYGNOWAŁA

Edyta Górniak modli się na Instagramie

Na profilu piosenkarki pojawiła się dość osobliwa prośba. Na ilustracji przedstawiającej kulę ziemską na tle plaży Edyta Górniak napisała swój apel. Gwiazda „prosi w nim wyższe siły Wszechświata o wsparcie dla Ducha Ziemi i całej ludzkości”. Jako lokalizację oznaczyła miejsce „Tam Gdzie Świat Jest Lepszy”.

W dość enigmatycznym wpisie Edyta wyjaśnia, że obecnie świat oczyszcza się ze starych struktur, czymkolwiek one są

NAGA od pasa w górę Edyta Górniak mędrkuje na temat koronawirusa

Oczyszczanie się Świata z przestarzałych i schorowanych struktur to trudny proces. Każdy z nas ma dziś potężna, odpowiedzialną rolę w uzdrowieniu siebie, a poprzez to całego Naszego Świata – napisała diwa.

Dalej jest już tylko ciekawiej.

Liczy się każda myśl, każda dobra intencja, każda mądra decyzja. Przebudźcie się Kochani, jesteśmy świadkami i uczestnikami wielkiej Transformacji. Zastanówcie się, w jakim Świecie chcecie żyć i napiszcie swoje najodważniejsze i najpiękniejsze wyobrażenia. Z chęcią przeczytam… Ja chciałabym, abyśmy dla czystej komunikacji między sobą przestali używać tele-wizji-tele-fonu, a w zamian zaczęli rozwijać tele-patię. Abyśmy odbudowali ekosystem, który zniszczyliśmy – zaapelowała artystka.

Pod postem pojawiły się wpisy zachwyconych fanów, a ślad po sobie zostawiła Viola Kołakowska, której poglądy mają kilka punktów zbieżnych z myśleniem Edyty.

Edyta Górniak znowu się przeprowadza. Zdradziła podczas nagrań „The Voice of Poland”

Jej wpis zachęcił was do przemiany?

Edyta Górniak prosi o wsparcie wszechświata, fot. Instagram

Edyta Górniak prosi wszechświat o wsparcie, fot. Instagram @edytagórniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak, Allan Krupa, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Edyta Górniak uśmiecha się do fotoreporterów.

Edyta Górniak w drodze na wywiad z Marcinem Rolą, fot. AKPA.

Edyta Górniak na czerwonym dywanie.

Edyta Górniak, fot. Baranowski/AKPA.