Wojciech Modest Amaro (47 l.) należy do osób, które nie lubią opowiadać o swoim życiu prywatnym. Popularny szef kuchni rzadko pojawia się na ściankach, skupia się na prowadzeniu restauracji oraz życiu rodzinnym. Tym bardziej Wojciech Modest Amaro zaskoczył wszystkich fanów, gdy poinformował, że zaprosił kamery do swojego domu. Sprawdźmy jak mieszka znany restaurator.

Jak mieszka Małgorzata Kożuchowska? W jej domu jest mnóstwo pięknych, designerskich detali

Wojciech Modest Amaro: restauracja

Wojciech Modest Amaro sławę i rozpoznawalność zyskał dzięki stacji Polsatu po tym, jak zasiadł w jury programów takich jak: Top Chef i Hell’s Kitchen. Piekelnia Kuchnia. Jest również szefem kuchni obleganej restauracji Amaro, która została wyróżniona gwiazdą Michelin. To naprawdę ogromny zaszczyt, który świadczy o wysokim poziomie w lokalu. Wojciech musi być niezwykle kreatywną osobą. Mężczyzna w swojej flagowej restauracji serwuje oryginalne dania. Nie jest tajemnicą, że dania Amaro są przygotowane z produktów najwyższej jakości. Co za tym idzie w lokalu jest bardzo drogo, jednak wizyta w jego restauracji to nie tylko kulinarna uczta. Jako szef kuchni Amaro podawał między innymi dania z agrestem czy korą drzewa. Brzmi dziwnie ale z pewnością musi być wyśmienite.

Jak mieszka Wojciech Modest Amaro?

Fani szefa kuchni z pewnością muszą być ciekawi, jak mieszka ich idol, skoro w kuchni prezentuje tak nieoczywiste podejście. Restaurator uchylił rąbka tajemnicy w reportażu dla „Dzień Dobry TVN”, w którym pokazał się z żoną Katarzyną i małym synkiem. Na Instagramie Wojciech udostępnił zdjęcie z wizyty ekipy telewizyjnej w swoim domu. Widać, że pomieszczenia w domu rodzinnym Wojciecha Modesta Amaro urządzone są nowocześnie i ze smakiem. Ściany we wnętrzach pomalowano w pastelowe kolory i powieszono na nich rodzinne zdjęcia. Wygląda więc na to, że Wojciech Modest Amaro uwielbia przełamywanie tradycji tylko w swojej kuchni, jeżeli chodzi o wnętrza stawia na klasyczną elegancję i minimalizm. Dzięki temu wnętrza wyglądają na optycznie większe i uporządkowane.

Wojciech Amaro spełnia się w roli ojca, jego syn Gabriel przyszedł na świat zaledwie trzy miesiące temu. Na zdjęciu możemy zobaczyć kawałek pokoju chłopca, który urządzony jest w stonowanych niebiesko – pastelowych barwach. Na oknach wiszą rzymskie rolety w paski. W pokoju pełno jest pluszowych zabawek a całość wygląda bardzo przytulnie.

Wojciech może pochwalić się liczną gromadką dzieci. Wraz z żoną mają razem syna Nicholasa i Gabriela a także dwie córki z poprzedniego małżeństwa – Karolinę i Zuzannę.

Co myślicie o jego mieszkaniu? Dajcie znać w komentarzach.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Wojciech Modest Amaro został ojcem! Pokazał zdjęcie z porodówki

Pierwszy raz mamy okazję zobaczyć całą rodzinkę Modesta Amaro na jednym zdjęciu

Wojciech Modest Amaro wyprosił prezydenta

Wojciech Modest Amaro

Gala Massimo Bottura, luty 2019, Agnieszka Amaro, Wojciech Modest Amaro

Wojciech Modest Amaro

fot. AKPA

Wojciech Modest Amaro

fot. AKPA

Wojciech Modest Amaro

fot.AKPA

Wojciech Modest Amaro

fot.Instagram/wojciechmodestamaro

Wojciech Modest Amaro

fot,scena z programu Hell’s Kitchen