Wojciech Modest Amaro to jeden z najlepszych restauratorów w Polsce. Popularność zdobył, dzięki programowi „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia”, gdzie był jurorem. Jednak głośno jest także o jego obleganej restauracji Amaro, która została wyróżniona gwiazdą Michelin. To naprawdę ogromny zaszczyt, który świadczy o wysokim poziomie lokalu.

Wojciech Modest Amaro z żoną Agnieszką na otwarciu nowej restauracji – niedawno urodziła dziecko

Wojciech Modest Amaro z dziećmi i żoną

Wojciech Modest Amaro  poza karierą może pochwalić się też szczęśliwą rodziną. Ma przepiękną żonę Agnieszkę oraz dwóch synów –Nicolasa i Gabriela. Wychowują także dwie córki Agnieszki z poprzedniego związku.

Pierwszy raz mamy okazję zobaczyć całą rodzinkę Modesta Amaro na jednym zdjęciu

Agnieszka Amaro właśnie pochwaliła się rodzinnym portretem. Możemy zobaczyć, jak małżeństwo spędzało dzień Wszystkich Świętych oraz jak duże mają dzieci. 2-letni Gabriel rośnie jak na drożdżach!

Żona restauratora podkreśliła, jak ważne to są dla nich święta:

Portret rodzinny…dzień Wszystkich Świętych to wyjątkowy czas naszych bliskich, wspominamy tych którzy odeszli, ale wciąż żyją w naszych sercach i ufamy, że kiedyś znowu się spotkamy w radosnych objęciach. #pamiętamy #modlitwazazmarłych – napisała Agnieszka.

Wojciech i Agnieszka wzięli ślub w 2012 roku, ale o ich życiu prywatnym niewiele wiadomo. To trzecia żona szefa kuchni, która została również jego menadżerką.

Utalentowany restaurator Wojciech Modest Amaro pokazał, jak mieszka. Nie uwierzycie jak wygląda jego dom!

Wojciech Modest Amaro Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Agnieszka Amaro, Wojciech Modest Amaro

Agnieszka Amaro, Wojciech Modest Amaro Fot. AKPA/AKPA

Wojciech Modest Amaro

fot.AKPA