Viki Gabor to polska piosenkarka, finalistka drugiej edycji „The Voice Kids” oraz zwyciężczyni 17. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Wydała dwa albumy studyjne „Getaway (Into My Imagination)” oraz „ID”. 16-latka ma również na koncie sylwestrowe występy dla TVP, koncert dla Polsat SuperHit Festiwal 2022, a w kwietniu 2023 roku premierę miał serial dokumentalny TVP o artystce pt. „Viki Gabor: Mój świat”.

Viki Gabor „Świat rozpędzi się niebezpiecznie” odpowiada na hejt po sylwestrowej wpadce

Viki Gabor organizuje wakacyjny obóz dla dzieci. Kwota zwala z nóg

Teraz młoda piosenkarka znalazła kolejny sposób, by spieniężyć swoją popularność i rozwijającą się karierę. Dotychczas Gabor wypuściła już płatki śniadaniowe, kosmetyki, boxy z płytami i merch sygnowany własnym nazwiskiem.

Viki, która w lipcu skończy 17. lat poinformowała w mediach społecznościowych o organizowanym przez nią wakacyjnym obozie, który będzie skupiać się na aktywnościach związanych z młodą gwiazdą: będzie można przeprowadzić z nią wywiad, zrobić sobie z nią selfie (i wrzucić je na Instagram), a nawet zaśpiewać na scenie w ramach obiecywanego talent show. Zainteresowani muszą się jednak mocno chwycić za portfel, ponieważ cena nie rozpieszcza – turnusy trwające po sześć lub pięć dni to koszt aż 2148 i 1989 złotych! W cenie jest zakwaterowanie i wyżywienie, ale kwota nie obejmuje dojazdu na miejsce, czyli do hotelu w Wielkopolsce.

Hi, mega się cieszę, że mogę Was zaprosić na moje VIKI GABOR CAMPY 2024. Czeka Nas wiele wspólnych atrakcji. Wszyscy uczestnicy CAMPÓW otrzymają ode mnie wyjątkowy, limitowany prezent. Tylko na CAMPACH zrobię dla Was odsłuch moich demówek. (…) Dajcie znaki z kim się widzę w lipcu i sierpniu. Have fun! – informowała w social mediach gwiazda

Złą wiadomością dla wielu fanów jest jednak narzucony limit wiekowy. Na stronie organizatora obozów napisano, że będą dwie grupy wiekowe: 7-9 lat oraz 10-16. To oznacza, że starsi fani piosenkarki muszą obejść się smakiem i nie mogą wziąć udziału w obozie. Informacja o limicie wieku wywołała prawdziwe poruszenie w komentarzach na Instagramie Viki, gdzie fani błagali ją, by ustawiła wiekową poprzeczkę wyżej.

To jednak nie koniec minusów – okazuje się też, że fani wcale nie spędzą 6-5 dni ze swoją idolką, ponieważ Viki Gabor przyjedzie jedynie na dwa dni w ściśle określonych godzinach. Młoda piosenkarka nie spędzi również całej doby z dziećmi i młodzieżą i po rozdaniu autografów oraz zrobieniu sobie wspólnych zdjęć najprawdopodobniej pojedzie do innego hotelu.

Brzmi jak interes życia?

IG: vikigaborofficial

IG: vikigaborofficial

Viki Gabor pisze egzamin ósmoklasisty. Przemówiła tuż przed wejściem na sale

pasekkozak

Warszawa, 11.10.23 Nagranie programu Rytmy Dwojki TVP

Warszawa, 11.10.23 Nagranie programu Rytmy Dwojki TVP

Warszawa, 11.10.23 Nagranie programu Rytmy Dwojki TVP

scena z: Viki Gabor, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Viki Gabor, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Viki Gabor, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Viki Gabor, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Viki Gabor, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Viki Gabor, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Viki Gabor, fot. Podlewski/AKPA