Tomasz Karolak spotykał się z wieloma kobietami między innymi z Magdaleną Lamparską i Magdaleną Boczarską, ale najgłośniej było o związku aktora z Violą Kołakowską. Para tworzyła przez długi czas otwarty związek i kilka razy się rozstawali. Po latach Karolak zrozumiał, że to ta jedyna i wrócił do Violi, z którą ma dwoje dzieci: Lenkę (13 l.) i Leona (7 l.).

Dzieci Violi Kołakowskiej i Tomasza Karolaka

Tak wyrosła Lena, córka Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej. Zagra w kontynuacji serialu 39 i pół

Kołakowska zrezygnowała z kariery i w pełni zajęła się dziećmi. Internauci często piszą niemiłe komentarze, że jest znana tylko ze związku z Karolakiem. Dzisiaj napisała długi post na Instagramie, jak ważne są dla nie dzieci:

Przebudzenie… Pierwsze minuty życia tego cudu który pojawił się 7 lat temu w moim życiu, w życiu mojej rodziny i wielu osób które go bardzo kochają… Miłość mojego życia to mało, miłość moich wszystkich żyć… to moje dzieci. Nie muszę nic udowadniać z nikim się porównywać ani ścigać… tylko ze sobą muszę się mierzyć i starać o to,by każdego dnia być lepsza matka dla nich, by sprostać swoim ograniczeniom i ich niezwykłości – pisze Viola.

Tomasz Karolak walecznie broni Violi Kołakowskiej – Wdał się w dyskusję z internautami

Zastanawia się, czy zasługuje na tak niezwykłe dzieci, bo „musi nauczyć się jeszcze pokory, spokoju, opanowania, równowagi i rozsądku, a także pokonać lęk, obawy i co to właściwie jest miłość… ?„.

To właśnie moje dzieci uczą mnie miłości do siebie i akceptacji tego, ze nie jestem i nie będę idealna.
Leon jesteś błogosławieństwem i dziękuje Ci za to, ze mnie wybrałeś 🙏 Postaram się sprostać temu wyzwaniu jakim jest bycie Twoja mamą bo jesteś kimś absolutnie niezwykłym ❤️🙏 Sto lat w słońcu syneczku moj ukochany – czytamy w poście Kołakowskiej.

View this post on Instagram

Przebudzenie… Pierwsze minuty życia tego cudu który pojawił się 7 lat temu w moim życiu, w życiu mojej rodziny i wielu osób które go bardzo kochają… Miłość mojego życia to mało, miłość moich wszystkich żyć… to moje dzieci. Nie muszę nic udowadniać z nikim się porównywać ani ścigać… tylko ze sobą muszę się mierzyć i starać o to,by każdego dnia być lepsza matka dla nich, by sprostać swoim ograniczeniom i ich niezwykłości. Tak,są niezwykłe i nawet nie wiem czy sobie na nie zasłużyłam ale staram się każdego dnia.. Dużo muszę się jeszcze nauczyć pokory, spokoju, opanowania, równowagi i rozsądku ale także tego, jak pokonać lęk, obawy i co to właściwie jest miłość… ? To właśnie moje dzieci uczą mnie miłości do siebie i akceptacji tego, ze nie jestem i nie będę idealna. Leon jesteś błogosławieństwem i dziękuje Ci za to, ze mnie wybrałeś 🙏 Postaram się sprostać temu wyzwaniu jakim jest bycie Twoja mamą bo jesteś kimś absolutnie niezwykłym ❤️🙏 Sto lat w słońcu syneczku moj ukochany 💞👑🦁🐠🎂 . . #jedyny #taki #piekny #cud #synek #7lat #birthday #love #❤

A post shared by Viola Kołakowska (@violkakolakowska) on