Za nami kolejny odcinek „Sanatorium miłości”, w którym zobaczyliśmy losy dwunastu kuracjuszy z sanatorium w Ustroniu. Co działo się w odcinku?

Sanatorium miłości 2. Pierwszy odcinek już za nami. Jak wygadają nowi uczestnicy?

„Sanatorium miłości” – drugi odcinek?

Seniorzy mają za sobą masę wrażeń. Dzień zaczął się od treningu na świeżym powietrzu, który został przygotowany specjalnie dla seniorów. Dla niektórych sportu było za mało, więc mała grupa kuracjuszy udała się jeszcze na siłownię. I właśnie wtedy okazało się, że Iwona ma kilku wielbicieli! Gerard nie krył, że jest zazdrosny o Wojtka, który pomagał kobiecie w ćwiczeniach.

Choć Wojtek zainteresował się Iwoną, to wcześniej był na randce z inną kobietą. Mężczyzna został wybrany przez resztę uczestników za kuracjusza poprzedniego odcinka. W związku z tym mógł udać się na randkę z wybraną osobą. Jednak nie chciał nikogo faworyzować, więc zrobił specjalne losowanie, które wygrała Bożena. Niestety, między nią a Wojtkiem nie było chemii.

Wieczorem seniorzy mogli liczyć na rozrywkę. Prowadząca, Marta Manowska, zaprosiła ich na karaoke, a to bardzo spodobało się uczestnikom. Był śpiew, taniec i dobra zabawa! Seniorzy mogli się lepiej poznać i już klarują się pierwsze bliższe znajomości. Wygląda na to, że Adam i Barbara mają się ku sobie!

ZOBACZ TEŻ:

Marta Manowska w BIKINI, a fani: Jaka CHUDZINKA!

Marta Manowska wyznała, że padła ofiarą przemocy psychicznej. Trwało to 5 lat!

Marta Manowska KOMENTUJE plotki o cichym ślubie

„Sanatorium miłości” w TVP/fot.Facebook/sanatoriummiloscitvp

„Sanatorium miłości” w TVP/fot.Facebook/sanatoriummiloscitvp

„Sanatorium miłości” w TVP/fot.Facebook/sanatoriummiloscitvp