Dzięki programowi „Rolnik szuka żony” wiele par odnalazło swoją drugą połowę. Telewizyjne show szybko okazało się wielkim hitem a każda z następnych edycji zaskakuje coraz bardziej. W najnowszym, finałowym odcinku prowadząca, Marta Manowska przepytywała rolników, jak zmieniło się ich życie po wystąpieniu w programie. Rolników czekały również indywidualne spotkania z kandydatkami, na których nie zabrakło emocji. Niektóre ze spotkań nie przebiegły spokojnie.

Maślane oczy w stronę rolników i pierwsze tęsknoty w „Rolnik szuka żony 6”

Finał programu „Rolnik szuka żony 6”

Po dwóch miesiącach od ostatnich spotkań rolników ze swoimi wybrankami, panowie zostali zaproszeni do studia telewizyjnego, by z perspektywy czasu odpowiedzieć na najbardziej nurtujące pytania. Program rozpoczął się od retrospekcji najciekawszym momentów z udziałem rolników i kandydatek. Marta Manowska rozmawiała z mężczyznami i dopytywała się, jak wygląda obecnie ich życie. Prowadząca zwróciła się do Seweryna, czy zmieniłby coś w swoim postępowaniu.

Na pewno kilka rzeczy – powiedział mężczyzna

Jak myślisz, jak będzie wyglądało te spotkanie? – zapytała Marta

Na pewno bym chciał żeby było pokojowe. Żeby rozejść się w spokoju, jak ludzie – odpowiedział Seweryn

Sławek w programie dał się poznać jak osoba skryta, raczej nie okazywał uczuć wobec żadnej z kandydatek. Jego skrytość wynikała z tego, że w przeszłości został zraniony przez inną kobietę. Wobec rolnika każda z uczestniczek nie wypowiedziała się za dobrze.

Wiedziałam że coś jest nie tak – powiedziała Marta na samym początku

Marta nie ukrywała, że przez miesiąc Sławek ją zwodził. Kobieta w programie powiedziała, że bardzo zaangażowała się w całą relację. Przyjeżdżała na gospodarstwo, jednak nie czuła się tam za dobrze. Mama Sławka też nie dała jej odczuć, że kobieta może czuć się swobodnie. Cały czas wspominała Natalię, co zraniło Martę i zniechęciło do kontynuowania znajomości.

Kwitnące uczucie pomiędzy Kubą a Anią

Między Kubą i Anią od początku była specyficzna więź. Wygląda na to, że uczucie pomiędzy tą dwójką przetrwało a nawet umocniło się na przestrzeni czasu. Ania i Kuba wyglądali na zakochanych. Mężczyzna podczas rozmowy z Martą Manowską cały czas obejmował Anię. Kuba zdradził również, że w przypływie momentu wylewności powiedział „kocham Cię” w stronę kobiety. Syn Ani, Jasiek również zaakceptował Kubę.

Oni od razu złapali kontakt – powiedziała Ania o relacji Kuby z jej synem

Adrian i Ilona powoli się poznają, ale wygląda na to, że postanowili dać sobie szansę na związek. Początki ich znajomości nie należały do najłatwiejszych, z powodu tego, że rolnik każdą z uczestniczek chciał traktować jednakowo. Mężczyzna zapowiedział jednak, że bardzo by nie chciał popsuć tej relacji. Żeby być bliżej Ilony kupił konia a te zwierzęta są wielką pasją Ilony.

Tak, ja myślę, że to jest ten ktoś na kogo ja czekałam tyle czasu – powiedziała Ilona

Największe emocje podczas indywidualnych spotkań towarzyszyły Sewerynowi, który skonfrontował się z Marleną i Dianą. Rozmowa z Dianą przebiegła bardzo sprawnie i spokojnie. Obydwoje rozstali się w zgodzie. Natomiast spotkanie Marleny z Sewerynem przebiegło burzliwie. Każde z nich miało sobie za złe pewne rzeczy.

Seweryn już jest w nowym związku, rolnik zamieszkał nawet ze swoją wybranką. Marlena zdradziła, że również z kimś się spotyka.

Wielki finał programu „Rolnik szuka żony 6”

View this post on Instagram

Ech te wspomnienia!

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

View this post on Instagram

Plany są! Trzymajmy kciuki!

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

Oglądaliście finałowy odcinek programu? Koniecznie napiszcie w komentarzach, jak wrażenia po odcinku?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Niespodziewany zwrot akcji w Rolnik szuka żony 6! Marlenie puściły nerwy

Dumne odejście, wyznania MIŁOŚCI i emocje wypisane na twarzy w Rolnik szuka żony 6

Rolnik szuka żony: Seweryn nie wytrzymał! Powiedział, co mu najbardziej się nie podoba w Marlenie