Nie żyje ikona stylu Iris Apfel. Jedna z najbardziej charakterystycznych kobiet w świecie mody, zmarła w swoim domu w Palm Beach na Florydzie. Miała 102 lata.

Iris Apfel ze swoimi charakterystycznymi dużymi okularami i rzucającymi się w ozy kolorowymi strojami wyróżniała się na kilometr. A każdy kto chociaż odrobinę interesuje się modą na pewno kojarzy tę barwną postać. Iris Apfel doskonale znosiła swój wiek i zawsze z uśmiechem go podkreślała.

Thomas Kingston popełnił samobójstwo

Z okazji swoich 100. urodzin influencerka i ikona stylu opublikowała na Instagramie pokaz slajdów, składający się z rzeczy, od których jest starsza. Należały do niech m,in. budynek Chryslera w Nowym Jorku, słynne Rockefeller Center i Empire State Building.

Iris Apfel

Iris Apfel nie żyje

Moda i styl to dla Iris Apfel całkowicie „dwie zupełnie różne rzeczy”, Możesz łatwo kupić sobie drogę do bycia modnym. Myślę, że styl masz w DNA. Oznacza oryginalność i odwagę. Najgorsze, co może się przydarzyć, to ponieść porażkę i nie umrzeć z tego powodu”.

Alexei Navalny został zamordowany. Wdowa grozi Putinowi

Młoda damo, obserwowałem cię. Nie jesteś ładna i nigdy nie będziesz ładna, ale to nie ma znaczenia. Masz coś znacznie lepszego. Masz styl, powiedziała jej w młodości starsza koleżanka.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: