Joanna Opozda (32 l.) i Antek Królikowski (31 l.) byli parą przez pięć miesięcy. Aktorka w jednym z wywiadów powiedziała, że Antek może być tym właściwym mężczyzną. Życie zweryfikowało ich relację a Asia przyznała, że nie są już razem. W sieci zawrzało i pojawiły się nowe doniesienia na temat rozstania.

Joanna Opozda i Antek Królikowski już NIE są RAZEM: „Chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem”

Antek Królikowski rozstał się z Joanną Opozdą

Joanna Opozda i Antoni Królikowski byli hot parą polskiego show-biznesu. Wspólnie pojawiali się na imprezach branżowych a na Instagramie publikowali romantyczne zdjęcia. Aktorka zaskoczyła obserwatorów, gdy opublikowała oświadczenie i przyznała, że nie jest już z Antkiem. Joanna nie podała szczegółów rozstania, ale napisała, że ma nadzieję, że jej były „w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy”.

(…) Chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem. Antkowi szczerze życzę wszystkiego co najlepsze. Mam nadzieje, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy – napisała Opozda.

Jeszcze na początku grudnia na profilu Joanny pojawiło się zdjęcie z Antkiem. Wspólnie spędzali wieczór w domu. W zeszłym tygodniu Królikowski skomentował zdjęcie Opozdy emotikoną serca i królika. Po oświadczeniu aktorki na Instagramie w sieci natychmiast zawrzało.

Portal „Pudelek” dotarł do informacji, według których para miała rozstać się przed wigilią. To aktor miał zakończyć związek.

Rzucił Opozdę dwa dni przed Wigilią. Joanna zabrała wszystkie swoje rzeczy z nowego domku Królikowskiego w Konstancinie – powiedział informator.

Informator zdradził również serwisowi, że przyczyną rozstania było to, że Królikowski nie mógł się zaangażować w relację z powodu… miłości do innej kobiety.

Kocha inną, swoją byłą – dodał informator w rozmowie z portalem.

Antek Królikowski po kiedy pojawiło się oświadczenie Joanny uparcie milczy.

Myślicie, że skomentuje rozstanie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zapytaliśmy Joannę Opozdę o Antka Królikowskiego, a ona… (WIDEO)

Antek Królikowski pokazał pierwsze zdjęcie ze swoją dziewczyną, Joanną Opozdą

Joanna Opozda i Antek Królikowski na wakacjach: drinki, frykasy i plażowanie (ZDJĘCIA)

Joanna Opozda uśmiecha się do Antka Królikowskiego.

Antoni Królikowski, Joanna Opozda, fot. Piętka Mieszko/AKPA.

Joanna Opozda w czarnej mini na ściance.

Joanna Opozda w czarnej mini, fot. AKPA.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski razem na evencie.

Joanna Opozda, Antoni Królikowski, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA.