Weronika Rosati odkąd udzieliła szczerego wywiadu w „Wysokich obcasach” i wyznała, że była ofiarą przemocy domowej, stała się jedną z topowych gwiazd w Polsce. Dzisiaj wyemitowano program „Demakijaż” w „PolsatCafe”, który prowadzi Krzysztof Ibisz.

Weronika Rosati o życiu w Los Angeles

Weronika Rosati pokazała klasę na gali Kobieta Roku Glamour (ZDJĘCIA)

Na początku wywiadu Rosati wytłumaczyła, jak się żyje na dwa domy, jeden ma w Warszawie, a drugi w Los Angeles, ale przyznaje, że ten prawdziwy dom, na co dzień jest w Stanach Zjednoczonych.

Bo tak naprawdę pracując w Polsce, spędzam tu prawie połowę czasu, ale przejeżdżam głównie do pracy. Można powiedzieć, że życie moje głównie toczy się w Los Angeles. Tam moja córka czuje się jak w domu, bo mówi bardziej po angielsku, ale wynika to też z tego, że ona ma to samo wrażenie co ja, że jak tu przyjeżdżamy, ona jest na planie – tłumaczy aktorka.

View this post on Instagram

🧜🏼‍♀️

A post shared by Weronika Rosati (@weronikarosati) on

Weronika Rosati: „Policja wszczęła postępowanie przeciw mojemu byłemu partnerowi…

Krzysztof Ibisz dodaje, że jej córka Elizabeth jest bardzo odważna i wesoła, którą miał okazie poznać podczas kręcenia odcinka „Demakijaż”.

Ona wchodzi na plan, jak do siebie – mówi Rosati.

Będzie aktorką – stwierdza Ibisz.

Ja nic nie chce mówić i nie powiem gdzie, ale już zagrała. To wynikało z tego, że dziecko, które przyszło na plan, niestety się nie sprawdziło i reżyser powiedział, „masz swoją córkę na planie?” i zagrała chłopca. Zagrała w dwóch filmach polskim i amerykańskim – zdradziła Weronika

Jednak nie jest to trudne sprawdzić, w jakich filmach wystąpiła córka Rosati. Elizabeth urodziła się 11 grudnia 2017 roku, a w 2018 roku wszedł jeden film z udziałem aktorki „Podatek od miłości”, a w 2019 roku amerykański film „Znajdę Cię”.

View this post on Instagram

On the road again ✈️ sweter @chaosbymartaboliglova

A post shared by Weronika Rosati (@weronikarosati) on

Prowadzący wypytywał aktorkę o jej burzliwe związki, które były zawsze w blasku fleszy. Zaznacza, że nigdy nie zaprzeczyła, ani nie potwierdziła swoich związków poza tym ostatnim (red. Śmigielskim).

Ja powiem taką fajną anegdotkę, która zsumuje moje medialne związki. Mam przyjaciela od 15 lat i on przylatuje do Polski, żeby się ze mną widzieć. Regularnie, co dwa lata jest mianowany moim nowym tajemniczym mężczyzną. Śmiejemy się z tego. Ostatnio dzwoni do mnie i mówi: „Ty wiesz, że ja już nie mam nic przeciwko, że piszą po raz setny, że jestem tajemniczym mężczyzną, ale nazwać mnie brunetem, jak jestem blondynem”. Ja nigdy w życiu nie mówiłam o moich rzeczach prywatnych, poza ostatnim, gdzie była inna motywacja – podkreśliła.

Ibisz dopytywał, skąd takie emocje ludzi wokół tego?

Chyba przez większość mojego życia miałam nie najlepszy gust do mężczyzn – skitowała Rosati.

Przypominamy, że Weronika Rosati spotykała się z dziennikarzem – Mariuszem Maxem Kolonko, reżyserem – Andrzejem Żuławskim, aktorem – Piotrem Adamczykiem i ortopedą – Robertem Śmigielskim.

Weronika Rosati, Mariusz Max Kolonko
fot. Warda/AKPA

SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Weronika Rosati żąda 22 tys. alimentów?