Wersow to jedna z najbardziej popularnych influencerek w Polsce. Celebrytka na początku kariery dała się poznać światu jako dziewczyna youtubera. Dziś Wersow jest narzeczoną Friza, z którym doczekała się córeczki Mai. Ostatnio Weronika Sowa zaczęła realizować coraz więcej projektów muzycznych. Wydała m.in. single: „Ten jeden moment”, „O północy”, „Konwalie” oraz „Taka sama”. Fani influencerki byli zaskoczeni ilością wydanych utworów muzycznych.

Wersow zdradziła fanom ILE ZARABIA! Kwota przyprawia o zawrót głowy?!

Internautka o występie Wersow

Ostatnio jeden z singli Weroniki, „Ten jeden moment” został nagrodzony złotą płytą w „Radiu Zet”. Wiele osób zarzucało celebrytce, że używa za dużo autotune, przez co nie sądzą, że ma zdolności muzyczne. Krytyka oparła się również na tym, że wiele osób posiadających talent i piękny wokal nigdy nie osiągnie takiej popularności, jak ona.

TOP influencerzy w 2023. Kto na podium? Lewandowski, Wersow, czy Friz? (RANKING)

Weronika Sowa jakiś czas temu poinformowała swoich fanów o drugiej płycie i pierwszej trasie koncertowej. Lista obejmuje m.in. Bydgoszcz, Katowice, Poznań oraz Gdańsk. Pierwszy koncert, który odbył się w Katowicach, niestety rozczarował jedną z internautek. Choć nie jest fanką Wersow i pojechała na wydarzenie ze względu na swoją siostrę, to zawiodło ją szczególnie pożegnanie, które się nie pojawiło.

Była ostatnia piosenka, o czym nie wiedzieliśmy. Ona tam tańczyła z tancerzami, śpiewała i wszystko spoko. No i zeszła ze sceny. Tancerze jeszcze tańczyli, potem pomachali i zeszli. Wszyscy ludzie czekają i myślimy, że może to jakaś przerwa, a ona po prostu wyszła. Bez żadnego pożegnania, zero „dzięki Katowice, super koncert”. Cokolwiek. Ludzie zaczęli chodzić, pytać czy to przerwa, koniec. Nikt nic nie wiedział – relacjonuje internautka.

Wersow nagrała klip z Tribbsem. Influencerce dostało się za wulgarny wizerunek

Dodała także, że najbardziej szkoda było jej wszystkich fanów influencerki, którzy bardzo czekali na to wydarzenie.

Szkoda tych dziewczynek i innych fanów. Mogłaś, chociaż się pożegnać, powiedzieć „dziękuję, było fajnie, ale to już koniec”. My nawet nie mogliśmy krzyczeć bis, bo nikt nic nie wiedział. Ty po prostu zeszłaś ze sceny, nie mówiąc nic. Te małe dziewczynki się mnie pytały: „przepraszam, czy Pani coś wie? Czy Wersow wróci? Co my mamy robić? – mówiła internautka.

Jak podsumowała w wideo na TikToku, koncert się jej bardzo podobał, jednak pożegnanie powinno być inne z szacunku do fanów.

@natalia.larosa Dosłownie, nie wypada.. @Wersow 🙁 Być może powiedziałaś tylko na szybko „dziękuję” jak schodziłaś, ale często dziękowałaś jak kończyłaś utwór i wracałaś. Po prostu warto się pożegnać, tak po ludzku 👀 #dc #dlaciebie #wersow #katowicewersow ♬ dźwięk oryginalny - larosa

Wersow, Friz, fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Wersow, fot. Podlewski/AKPA

Wersow,  fot. Kurnikowski/AKPA

IG: wersow