Wersow to jedna z najbardziej popularnych influencerek w Polsce. Celebrytka na początku kariery dała się poznać światu jako dziewczyna youtubera. Dziś Wersow jest narzeczoną Friza, z którym doczekała się córeczki Mai.

TOP influencerzy w 2023. Kto na podium? Lewandowski, Wersow, czy Friz? (RANKING)

Wersow zdradziła fanom ile zarabia

Rodzina youtuberów chętnie dzieli się każdym fragmentem swojego życia. Teraz oprócz zwykłego contentu Wersow skupia się na wielu publikacjach z córeczką, a także na swojej karierze muzycznej. Fani również uwielbiają ich nowe, rodzinne filmy.

Wersow nagrała klip z Tribbsem. Influencerce dostało się za wulgarny wizerunek

Tym razem influencerka postanowiła odpowiedzieć na najbardziej powtarzające się pytania w wyszukiwarce na jej temat. Wśród nich znalazły się takie frazy jak: Ile ma lat?; Ile ma dzieci?; Ile ma pieniędzy?; Ile ma piosenek?; oraz ile zarabia dziennie, oraz miesięcznie.

Kolejna fala hejtu w stronę Wersow. Wszystko przez TEN filmik z córeczką!

Choć większość influencerów unika odpowiedzi na pytania o zarobki, to tym razem Weronika postanowiła odpowiedzieć na to pytanie. Wyznała, że zarabia minimum 2 tysiące dziennie, jednak zależy to od tego, ile pracuje i z jakimi markami np. w kwestii reklam. Jeżeli jest to dzienna kwota minimum, to można wywnioskować, że influencerka zarabia co najmniej 60 tysięcy złotych miesięcznie.

Minimum 2 tysiące dziennie to zarabiam. Oczywiście nie mam stawki dziennej i tak jak mówię, jestem mocno uzależniona od tego, co w danym miesiącu zrobiłam, czy mam jakąś większą współpracę, mniejszą itd. Uogólniając, jest to właśnie taka kwota – mówiła w swoim filmie na Youtube.

Wersow nie powiedziała, ile najwięcej udało jej się zarobić w miesiąc. Jak się domyślamy, kwota mogłaby zwalić z nóg.

@detektywi_tt #dlaciebie #foryoupage #dc #viral #viralvideo #ekipa #wersow #friz #genzie #wersowki #influ #popular #influencer #meme #funny #relatable #xyzbca #fyp #fypシ゚viral #viraltiktok #rel #polska #poland #krakow #warsaw #nails #obx #netflix #euphoria #music #fr #dcdcdcdcdcdcdcdcdcdcdcdcdcdc ♬ dźwięk oryginalny - genzie i ekipa 𖤐

Wersow, Friz, fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Wersow, Friz, fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

IG: wersow

Wersow, fot. Kurnikowski/AKPA

Wersow, fot. Podlewski/AKPA

Wersow, fot. Podlewski/AKPA