Wczoraj sieć obiegła smutna informacja na temat śmierci Żory Korolyova. 34-letni tancerz odszedł nagle, w wieku 34 lat. Jak podają media, podobno zasłabł on w swoim domu. I choć był reanimowany, niestety nie udało się go uratować. Co było przyczyną zgonu? Nieoficjalnie mówi się, że zapalenie mięśnia sercowego.

Nie żyje Żora Korolyov!

Żora Korolyov – tancerza na Instagramie pożegnała była żona

Informację o śmierci Żory jako pierwsza podała jego narzeczona, Ewelina Bator. Tancerz był z nią związany przez ostatnich kilka lat. Zanim jednak narodził się ten związek, 34-latek był mężem Anny Kuzniecowej (2010-2017). Owocem tej miłości jest 10-letnia Sonia. Była żona Korolyova pożegnała go we wzruszającym wpisie na Instagramie. Kobieta przyznała, że choć ich ścieżki się rozeszły, wciąż wiele ich łączyło. Przede wszystkim dziecko. Dziecko, które dziś niesamowicie cierpi.

Mimo że nasze ścieżki się rozeszły wiele lat temu, wciąż pozostawał częścią mojego życia jako ojciec Soni. Odejście każdego człowieka to wielka tragedia. Wczoraj ta tragedia dotknęła rodzinę, bliskich i przyjaciół Żory, ale w szczególności zdruzgotała Sonię, która z tatą wciąż miała ciepłą i pełną miłości relację. Wczoraj Żora planował zabrać Sonię na kilka godzin na spacer i kolację… Lecz zamiast wyczekiwanego spotkanie z tatą, Sonia usłyszała wiadomość o jego śmierci… Tata już więcej po nią nie przyjedzie… Okrutny cios od losu, zwłaszcza w przeddzień Wigilii i 11 urodzin…. Widziałam i całą sobą czułam rozpacz mojego dziecka i mogę sobie tylko wyobrazić, jak trudne chwile przechodzą również bliscy Żory – jego ukochana Ewelina, mama Marina, siostra Karolina, przyjaciele… Łączę się z Wami wszystkimi w najgłębszym bólu. Żegnamy osobę ciepłą, kochającą, pełną pasji i marzeń. Nietuzinkową osobowość i wielki talent. I takim właśnie Żora pozostanie w naszej pamięci… – napisała Anna.

Przypomnijmy, że w social mediach wiele gwiazd pożegnało Żorę. Nikt nie mógł też uwierzyć w jego odejście.