Laura Sieka i Maciej Dąbrowski niedawno opuścili wyspę miłości programu Love Island, gdzie tworzyli jedną z najbardziej burzliwych par. Widzowie domagali się wręcz usunięcia Macieja z programu, twierdząc, że stosuje on przemoc psychiczną na swojej partnerce, która większość pobytu w willi spędziła płacząc z jego powodu.

Love Island. Wyspa miłości

Kim jest Maciek z „Love Island”? Widzowie chcą, żeby opuścił program

Maciej Dąbrowski już następnego dnia po powrocie z CASA AMOR do willi miał zarzuty do Laury. W łóżku powiedział jej, że za mało go pyta o niego, a według niego „to jest kwestia zainteresowania z jej strony„. Laura tłumaczy: „Nie będę nic od Ciebie wyciągać. Wolałabym, żeby sam zaczął opowiadać (…) Ale jeżeli ja zadaje jakieś pytania, nie zawsze chcesz mi odpowiadać„. Następnego dnia powiedziała Laurze, że za mało się stara: „Nie przyjechałaś tu na kolonie, nie masz pary, nie masz relacji, która Ci na to pozwala„.

Podczas rozstania Laura usłyszała, że jest dobrą aktorką, ale nie na tyle, żeby jej dwulicowość nie wyszła na jaw. Pozostali uczestnicy widzieli tę sytuację inaczej niż widzowie. Niestety nikt na wyspie nie stanął po jej stronie. Maciej choć nie zjednał sobie sympatii widzów, mógł liczyć na wsparcie kolegów i koleżanek z programu. 

Kim jest Stella z „Love Island”? Widzowie komentują: „Uciekaj od niego”

Po powrocie do Polski uczestnicy jednak utrzymują ze sobą kontakt. Jak informuje Laura na swoim Instagramie, chce spróbować stworzyć związek z Maćkiem:

Kochani! Bardzo często pytacie mnie bądź Maćka o naszą relację po programie. Nasz relacja poprawiła się po opuszczeniu Willi, jesteśmy ciekawi tak samo, jak wy, co będzie między nami i w jakim kierunku to będzie brnęło – napisała Laura.

Nowi uczestnicy „Love Island. Wyspa miłości”. Sprawdziliśmy ich Instagramy

Lura Breszka. Fot. Instagram screen.