Rihanna (31 l.) jest niekwestionowaną królową sceny muzycznej. Wokalistka przez lata w show-biznesie przeżyła wzloty i upadki, ale to jedynie umocniło jej pozycję. Riri ma za sobą bardzo medialne związki, dlatego chciała aby jej relacja z Hassanem wyglądała inaczej. Mimo to, para rozstała się a my znamy przyczynę ich podziału! Wygląda na to, że w koniec związku zamieszane były osoby trzecie. Koniecznie przeczytajcie do końca.

Stara miłość nie rdzewieje? Rihanna i Drake znowu się spotykają!

Rihanna i Hassan rozstali się przez presję ze stron rodziny

Rihanna od zawsze budziła wiele kontrowersji, ale wygląda na to, że jej fani to uwielbiają w jej wizerunku. Wokalistka urodziła się by występować na scenie. Wszystko wskazuje na to, że jej wizerunek i niezależność nie do końca przekonywały rodzinę Hassana. Miliarder wywodzi się z konserwatywnej rodziny, która miała nadzieję, że jego partnerka będzie tradycjonalistką. W głównej mierze to przyczyniło się do decyzji o rozstaniu. 

Rihanna i Hassan naprawdę się kochają, ale Hassan miał trudności z wizerunkiem Riri, z powodu presji wywieranej na niego, aby miał bardziej tradycyjny i powściągliwy związek – powiedziało źródło bliskie Rihannie w rozmowie z HollywoodLife 

Rihanna Haasan Jameel

Rihanna i Hassan Jameel/fot. Backgrid UK/Forum

Rozstanie nie jest czymś, czego tak naprawdę chcieli, jednak ich związek stał się trudny – dodało źródło

Rihanna ma za sobą wiele medialnych związków, dlatego ten wyglądał inaczej. Para spędzała dużo czasu ze sobą. Zarówno Riri jak i Hassan wzajemnie się wspierali. Po raz pierwszy zostali zauważeni latem, 2017 roku. Od tamtej pory ich relacja rozkwitała, jednak pod koniec zrobiła się bardzo trudna, za sprawą ambicji rodziny.

Jego rodzina uważa, że ​​Rihanna jest oszałamiająco piękna, ale chcieli też, aby była bardziej oswojona, powściągliwa i skromna – mówi źródło

Pasowali do siebie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Prawdziwa bizneswoman: Rihanna uciekła na rodzinny Barbados by odpocząć od obowiązków (FOTO)

Kelner zdradza, jak Rihanna i Hassan zachowywali się w restauracji

Rihanna rozstała się z chłopakiem! Wiemy, co się stało!