Tydzień temu informowaliśmy, że o kryształową kulę powalczy Mikołaj Jędruszczak z „Love Island” – zwyciężył program z Sylwią Madeńską. Natychmiast pojawiły się spekulacje, że jego partnerką na parkiecie będzie właśnie Sylwia, która jest zawodową tancerką tańca towarzyskiego i prywatnie jego dziewczyną.

Z kim zatańczy Mikołaj Jędruszczak?

OMG! Uczestnik w „Love Island” wystąpi w Tańcu z Gwiazdami

Dzisiaj stacja potwierdziła, że uczestniczka „Love Island” weźmie udział  w programie jako instruktor i będzie w parze z Mikołajem. Czy kogoś to zdziwiło?

Poznajcie naszą nową tancerkę 💃🏻 @sylwia_madenska_official. Tańczy od dziecka, profesjonalnie od 12.roku życia. Ma międzynarodową klasę taneczną S. Widzowie @polsatofficial znają Ją doskonale z programu @loveislandwyspamilosci który wygrała w parze z @mikolaj_jedruszczak_official Więc chyba wszystko już jasne, z kim musi zatańczyć – czytamy na Instagramie.

Co na to widzowie? Podzielili się na dwa obozy – jedni są zachwyceni ich udziałem w programie, a drudzy uważają, że to niesprawiedliwie w stosunku do reszty uczestników, że będą tańczyć razem:

Ale to chamstwo w stosunku do innych uczestników. Nie usuwajcie niewygodnych komentarzy.
Oni maja zbudowana swoją więź, a reszta będzie musiała ta więź budować od podstaw… bardzo nie fair w stosunku do innych uczestników.

Właśnie fajnie jakby nie tańczyli razem.. Trzeba poznawać nowych ludzi a i w dałaby się zdrowa rywalizacja

Trochę nie fair bo reszta wcześniej się nie znała

To było od początku do przewidzenia, już jak zasiadali na widowni TZG

Super wiadomość!! Dużo nowego przyniesie ta edycja

Sylwia Supre dobra decyzja taniec z gwiazdami napewno będziemy kibicować i oglądać 🤗

Byłoby to chore gdyby nie byli razem. Super, super i jeszcze raz super. W tańcu tworzy się więzi na NOWO, rodzą się zupełnie inne i nowe uczucia nawet w związku. Sama doświadczyłam z mężem. COS zupełnie nowego i innego i piękniejszego narodziło się poprzez taniec zawodowy ….I trwa do dziś 15 lat

no to już wiemy kto wygra USTAWIONY program

Sylwia i Mikołaj z Love Island wyjechali do Gambii. Zdecydowali się tam na POWAŻNY krok

Sylwia i Mikołaj z Love Island o innych uczestnikach: „Wyraźnie komunikowały, że przychodzą tam po pieniądze”