Wiktoria Gąsiewska to jedna z młodych gwiazd, której sławę przyniósł serial „Rodzinka.pl”, gdzie poznała także Adama Zdrójkowskiego i przez wiele lat tworzyli związek. Niestety dwa lata temu wszystko się rozpadło.

Wiktoria Gąsiewska w świątecznej sesji z nowym ukochanym Jasperem

Wiktoria Gąsiewska pozuje z Jasperem Sołtysiewiczem

Rok po rozstaniu z Adamem Zdrójkowskim zadebiutowała na gali 70-lecia Polsatu ze swoim nowym chłopakiem, Jasperem Sołtysiewiczem. Już na dzień dobry można było wówczas zauważyć, że para jest w sobie bardzo zakochana. Miesiąc temu aktorka w rozmowie z reporterem Kozaczka opowiedziała więcej o swoim aktualnym związku.

Bardzo dobrze. Jak widzisz uśmiecham się, promienieję, każdego dnia wstaję zadowolona. Wiadomo, każdy człowiek musi być szczęśliwy sam ze sobą, ale jak już to szczęście osiągniemy, to fajnie mieć przy sobie osobę, która pomaga w takim życiu codziennym. Chociażby rano mówiąc „dzień dobry” – mówiła nam Gąsiewska.

Wiktoria Gąsiewska rozpływa się nad związkiem z Jasperem: „Każdego dnia wstaje zadowolona”

Wygląda na to, że miłość cały czas kwitnie. Na profilu instagramowym Wiktorii pojawiły się najnowsze zdjęcia z ukochanym, na których można zauważyć, że są w sobie bardzo zauroczeni. Para z uśmiechem na twarzy tuli się do siebie przed obiektywem.

Wiktoria Gąsiewska zadebiutowała z nowym chłopakiem na gali 30-lecia Polsatu (ZDJĘCIA)

Pod postem nie brakuje komentarzy, że bardzo do siebie pasują:

  • Przepięknie razem wyglądacie
  • Ale jesteście piękni
  • Bardzo ładna para z Was
  • Piękna z was Para
  • Piękna para. POWODZENIA
  • Cudownie wyglądacie
  • Piękna para

Jasper Sołtysiewicz, Wiktoria Gąsiewska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

IG: wiktoria_gasiewska

Jasper Sołtysiewicz, Wiktoria Gąsiewska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA