Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski od kilku lat są w szczęśliwym związku, choć często pojawiają się pogłoski, że wcale tak nie jest, a para rzekomo przechodzi kolejne kryzysy. Być może takie plotki biorą się z tego, że para, która kiedyś chętnie chwaliła się w sieci wspólnymi zdjęciami, teraz publikuje je sporadycznie.

Fani Wiktorii Gąsiewskiej zachwycają się jej NATURALNYM wyglądem. „Chciałabym tak wyglądać z rana”

Wiktoria Gąsiewska o rocznicy z Adamem Zdrójkowskim

Ostatnio aktorka nieco uspokoiła fanów, kiedy dodała nowe zdjęcie z ukochanym. Jej najnowsza wypowiedź tylko potwierdzi, że o żadnym rozpadzie związku nie ma mowy. Wiktoria i Adam będą wkrótce świętować 4. rocznicę związku.

Aktorka w rozmowie z magazynem „Party” nieco się otworzyła i powiedziała, jaka jest w związku. Dodała też, że w marcu planuje z Adamem wyjechać na krótkie wakacje. Czyżby zamierzali na nich świętować rocznicę związku?

Jestem dość stała w uczuciach. (…) Za chwilę będziemy świętować z Adamem czwartą rocznicę. (…) Toleruję bałaganiarstwo, muchy w nosie. Jestem tolerancyjna i potrafię wiele znieść. Nie umiałabym wybaczyć zdrady. Adam lubi zwiedzać, a ja marzę, żeby spokojnie poleżeć na plaży (śmiech). Może się uda, bo w marcu wyjeżdżamy na urlop nad ocean. To będą moje pierwsze wakacje od dwóch lat i zarazem prezent urodzinowy – powiedziała w „Party”.

ZOBACZ TEŻ:

Wiktoria Gąsiewska pozuje z młodszą siostrą. „Mały klon”

Wiktoria Gąsiewska w makijażu idealnym na SYLWESTRA: „Piękna”

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski na ściance

Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski/fot. AKPA

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski na ściance

Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski/fot. AKPA