Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski wystąpili razem na Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie. Jednak jak się okazało, nawet nie mieli ze sobą kontaktu, ponieważ każdy z nich dostał inne zadanie. Przypominamy, że para rozstała się jesienią 2021 – wyszło na jaw, dopiero kiedy aktorka została przyłapana w objęciach tancerza z „Tańca z gwiazdami”, Jakuba Lipowskiego.

„Nie spał, nie jadł” – Adam Zdrójkowski bardzo cierpiał po rozstaniu z Wiktorią

Wiktoria Gąsiewska nie jest lubiana w Polsacie?

Teraz wychodzą na jaw kolejne rewelacje! Jak się dowiedział „Pudelek” według anonimowego informatora, Wiktoria Gąsiewska po rozstaniu z Adamem Zdrójkowskim nie jest lubiana w Polsacie. Podobno produkcja stacji nie rozumie, dlaczego została zaangażowana w Sylwestra.

Wszyscy byli doskonale zorientowani w sytuacji i jednogłośnie stwierdzili, że zachowanie Wiktorii względem Adama było karygodne. (…) Plotkowano, że będąc jeszcze nastolatką, wybiła się na jego plecach. (…) Wszystko byle tylko otrzymywać angaże do reklam lub innych produkcji telewizyjnych – czytamy.

Adam Zdrójkowski skomentował rozstanie z Wiktorią Gąsiewską

Do sprawy odniosła się największa gwiazda Polsatu, czyli Krzysztof Ibisz. Zdementował wszelkie plotki, udostępniają też zdjęcie z Wiktorią na swój Instagram:

Odnosząc się do artykułu […] chcę Wam powiedzieć, że nie jest prawdą, jakoby ekipa prowadzących i produkcji Polsat odnosiła się z jakąkolwiek niechęcią do Wiktorii Gąsiewskiej. Relacje Wiktorii i Adama są tylko ich sprawą, a nie naszą. Wszyscy szanujemy zarówno Wiktorię, jak i Adama i lubimy z nimi pracować – napisał prezenter.

Co najlepsze, post udostępnił sam Adam Zdrójkowski! Zrobiło mu się żal byłej dziewczyny, czy faktycznie plotki wyssane z palca?

Wiktoria Gąsiewska wydała oświadczenie! Potwierdziła rozstanie z Adamem Zdrójkowskim

 

Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski Fot. Grabowski/AKPA

Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski Fot. Krzemiński Jordan/AKPA