Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska byli jedną z najpiękniejszych par show-biznesu od 2017 roku. Poznali się jeszcze na planie „Rodziny zastępczej”, a później grali razem w „Rodzince.pl”. We wtorek Internet obiegły zdjęcia z after party po finałowym odcinku „Tańca z Gwiazdami”, na których aktorka trzymała za rękę i obejmowała Jakuba Lipowskiego.

Adam Zdrójkowski komentuje domniemaną zdradę Wiktorii Gąsiewskiej. Jest załamany!

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska się rozstali

Fani pary byli nieco zdziwieni, bo Wiktoria Gąsiewska jeszcze niedawno pozowała do zdjęć z Adamem Zdrójkowskim. Wszyscy zaczęli się zastanawiać, czy gwiazda zdradza swojego chłopaka?

Wiktoria Gąsiewska o ROCZNICY z Adamem Zdrójkowskim. Jak będą świętować?

Wiktoria Gąsiewska postanowiła po raz pierwszy sprostować plotki na swój temat. Wcześniej nie komentowała swojego życia prywatnego, ale przez ogromny szum w mediach zrobiła wyjątek! W środę wieczorem wydała oświadczenie na swoim instastory:

Myślałam, że nasze sprawy sercowe zostaną sprawą prywatną i przeżyjemy to w spokoju jak dorośli. W związku z pojawiającymi się w ostatnich dniach nieprawdziwymi informacjami i publikacjami medialnymi chciałam powiedzieć, że z Adamem rozstaliśmy się już jakiś czas temu. Życzę mu jak najlepiej, a was proszę o niedorabianie własnych historii, bo tylko ja i Adam znamy prawdziwy powód naszego rozstania – oświadczyła Gąsiewska. 

Kryzys w związku Gąsiewskiej i Zdrójkowskiego? Nowe zdjęcie aktorki uspokoi fanów pary?

Wiktoria Gąsiewska twierdzi, że rozstała się z aktorem już jakiś czas temu. Z kolei Adam Zdrójkowski skomentował zdjęcia paparazzi dla „Plotka”, sugerując, że jeszcze byli razem:

Wygląda na to, że tak. Jest mi wybitnie przykro i na tym zakończę – powiedział Zdrójkowski. 

Co o tym myślicie?

Wiktoria Gąsiewska,

Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski Fot. Niemiec/AKPA