Siedzisz w biurze i patrzysz za okno. Do niedawna było pochmurno, ciemno mokro i zimno, a teraz świeci słońce, jest ciepło i te żywe kolory! Tak, nadeszła już wiosna i nie tylko przyroda budzi się do życia. Większość z nas patrząc na zmiany za oknem również w głębi siebie mówi: już czas coś zmienić, trzeba być aktywnym, czas na nowy wygląd, zmianę stylu. Wiosna to czas przemiany – zacznij ją od siebie.

Masz na pewno pomysł na swoją przemianę. Chciałabyś odmienić swój wygląd, zwiększyć aktywność fizyczna? Może obie te rzeczy na raz? Teraz to takie proste nawet, jeśli masz wadę wzroku. Oddaj się w pełni przyjemności metamorfozy: zmieniaj swój styl, wypróbuj nowy makijaż czy fryzurę. Cieszysz się swobodą biegania, urokami fitnessu lub wizytą na basenie. Niech twoja wada wzroku Cię nie ogranicza przecież możesz widzieć nieprzerwanie dobrze w każdych okolicznościach.

Teraz masz komfort wyboru – oprócz okularów możesz korzystać z soczewek kontaktowych. Rozpocznij swoją metamorfozę od zmiany punktu widzenia – zobacz się w nowych sytuacjach w soczewkami kontaktowymi. To takie proste i komfortowe. Koniec z kompromisami.

Nie masz wady wzroku, a chciałabyś dopełnić swojej metamorfozy? Podkreśl głębię spojrzenia lub zmień kolor oczu, z soczewkami kontaktowymi to możliwe.

Jedno z podstawowych pytań, na które musisz sobie odpowiedzieć zanim zaczniesz używać soczewek kontaktowych dotyczy przewidywanego trybu ich noszenia.

Jeżeli myślisz o korzystaniu z tej formy korekcji wzroku jedynie okazjonalnie, np. w związku z randką, treningiem, wyjściem na basen czy wypadem za miasto, to bezsprzecznie najlepszym rozwiązaniem będą soczewki jednodniowe DAILIES®. Soczewki DAILIES® pozostają komfortowe nawet po całym dniu noszenia, dzięki unikalnemu systemowi nawilżania, który uwalnia do oka związek nawilżający przy każdym mrugnięciu. Soczewki jednodniowe zalecane są również, jeżeli masz alergię, gdyż nie wymagają stosowania systemów pielęgnacji. Każdego dnia zakładasz nową, świeżą parę soczewek, a wieczorem zdejmujesz ją i wyrzucasz. Jest to rozwiązanie bardzo wygodne i komfortowe.

Jeżeli jednak myślisz o regularnym noszeniu soczewek kontaktowych to wybór powinien paść na oddychające miesięczne soczewki z rodzinny AIR OPTIX AQUA®. Są to soczewki silikonowo-hydrożelowe wykonane z materiału najnowszej generacji, przepuszczające do oka kilka razy więcej tlenu niż tradycyjne soczewki hydrożelowe. Oznacza to, Twoje oczy są mniej narażone na zaczerwienienia i podrażnienia. Dodatkowo soczewki AIR OPTIX AQUA® dzięki unikalnemu systemowi nawilżania AQUA długo utrzymują nawilżenie, co zapewnia długotrwały komfort noszenia (nawet ponad 11 godzin dziennie). Soczewki mają powierzchnię odporną na osadzanie się białek, co zapewnia doskonałe widzenie przez cały czas noszenia.

Z zalet tych możesz również korzystać, jeżeli masz astygmatyzm dzięki soczewkom AIR OPTIX for ASTIGMATISM®. Przełomowa konstrukcja PRECISION BALANCE 8/4 oraz szeroki zakres dostępnych parametrów pozwalają je stosować praktycznie u wszystkich potrzebujących korekcji tej wady wzroku.

Przekroczyłaś już 40stkę i zaczynasz mieć trudność z widzeniem z bliska? Jeżeli nie chcesz zdradzać swojego wieku korzystając z okularów do czytania to sprawdź najnowsze rozwiązanie w postaci miesięcznych soczewek kontaktowych AIR OPTIX AQUA MULTIFOCAL®. Pozwalają widzieć ostro i dokładnie nie zależnie od odległości.

Poszukujesz najlepszych i innowacyjnych rozwiązań? Żyjesz chwilą i nigdy nie wiesz, kiedy skończy się Twój dzień? Potrzebujesz soczewki, która dopasuje się do Twojego trybu życia? Wybierz oddychające miesięczne soczewki kontaktowe AIR OPTIX NIGHT & DAY AQUA®. Mają najwyższy współczynnik przepuszczalności tlenu spośród wszystkich soczewek silikonowo-hydrożelowych na polskim rynku. Dzięki temu możesz je komfortowo i bezpiecznie nosić bez zdejmowania nawet do 30 dni i nocy.

Nowy kolor oczu, podkreślona głębia spojrzenia, a może optycznie powiększone tęczówki? Teraz dzięki kolorowym soczewkom kontaktowym FreshLook firmy CIBA VISION® Twoje oczy będą wyglądać jeszcze efektowniej nawet, jeśli nie masz wady wzroku.
Wybierz odpowiedni kolor soczewek kontaktowych, zyskaj nowe zmysłowe spojrzenie i ciesz się metamorfozą.

Pamiętaj, że niezależnie od tego, jaki typ soczewek kontaktowych wybierzesz, przed ostatecznym wyborem skonsultuj się ze specjalistą. Każdy potencjalny użytkownik soczewek kontaktowych powinien przejść specjalistyczne badanie, które potwierdzi możliwość noszenia soczewek. Na jego podstawie specjalista określi typ soczewek, które będą odpowiednie dla Twoich oczu. Następnie stwierdzi czy wybrane soczewki kontaktowe faktycznie są tymi właściwymi, czy dobrze układają się na oczach. Te właśnie kryteria są podstawowymi warunkami dobrego dopasowania soczewek kontaktowych i komfortowego ich użytkowania.

Już dziś umów się na badanie wzroku i dopasowanie soczewek kontaktowych (swojego specjalistę znajdziesz na stronie: www.cibavision.pl), a otrzymasz bezpłatnie zestaw startowy z pierwszymi soczewkami kontaktowymi CIBA VISION® oraz dokładne informacje jak je użytkować.

Najważniejsze zalety soczewek kontaktowych:

– nie parują i nie spadają z nosa
– nie ograniczają pola widzenia
– nie zmieniają wielkości obserwowanych przedmiotów
– zapewniają użytkownikowi naturalny wygląd i normalną wielkość jego oczu
– ułatwiają uprawianie sportu i prowadzenie aktywnego trybu życia
– nie zakrywają makijażu
– umożliwiają podkreślenie koloru oczu, a nawet diametralną jego zmianę
– nie zdradzają wieku użytkownika
– niektóre pozwalają wręcz zapomnieć o wadzie wzroku
– umożliwiają korzystanie z markowych okularów przeciwsłonecznych osobom z wadami wzroku

Rozpocznij wiosenną metamorfoza z soczewkami kontaktowymi firmy CIBA VISION®.

Dzielimy się pasją zdrowego widzenia i lepszego życia.