Wojciech Mann (72 l.) kiedy poinformował, że po 55 latach odchodzi z radiowej Trójki, wierni słuchacze jego audycji nie ukrywali zdziwienia. Dziennikarz zrezygnował z pracy w geście solidarności ze zwolnioną redakcyjną koleżanką –  Anną Gacek. Teraz Wojciech planuje pobić YouTuba. Już poczynił pewne kroki, pojawiając się na Instagramie i Facebook’u. Nagrał filmik, a reakcja fanów – bezcenna.

Znana YouTuberka UDAWAŁA, że jest na egzotycznych wakacjach a tak naprawdę…

Wojciech Mann wita się z fanami na Instagramie

Wojciech Mann jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej cenionych dziennikarzy muzycznych. Od lat związany z Radiową Trojką, po zwolnieniu nie ukrywa, że ma wiele pomysłów na siebie i swoją pracę.

Wojciech pojawił się na Instagramie i Facebooku w piątek, 13 marca. Dziennikarz w bardzo krótkim czasie zgromadził tysiące obserwatorów, na samym Instagramie jego nowe konto obserwuje prawie 20 tys. Internautów. Pierwszym wpisem dziennikarza na obu kanałach było krótkie „dziękuję” wraz z piosenką „Soul Dracula” grupy Hot Blood.

Na udostępnionym wideo Wojciech wita się z widzami w kilku językach, by przejść do krótkiego wyjaśnienia.

Dobry wieczór, gdybym w tej chwili miał odnieść się do ogólnej sytuacji jaka panuje, to musiałbym to zrobić skrótowo. A brzmiałoby to, powiedzmy sobie otwarcie ( wymowny przewrót oczami) także w dupie to mam. Auf Wiedersehen – powiedział dziennikarz

View this post on Instagram

na dobry sen

A post shared by Wojciech Mann (@wojciechmannofficial) on

 

Fani bardzo ciepło przyjęli Wojciecha zarówno na Facebooku, jak i na Instagramie.

Wyczekuję niecierpliwie gdzie będzie można Pana słuchać.

Internet o Pana nie prosił, ale z pewnością jest Pan tu potrzebny.

A ja powiem tak , jaka klasę trzeba mieć by przewróceniem oczu oddać wszystko.

Najlepsze co zobaczyłam dzisiaj na IG – pisali fani w sekcji komentarzy

Wojciech Mann na YouTube

Syn Wojciecha, Marcin opowiedział o planach na przyszłość sławnego taty. Wkrótce ruszyć ma autorski kanał na YouTubie, a w przyszłości być może internetowe radio.

Syn Wojciecha i zarazem jego menadżer skomentował w mediach pojawienie się taty na popularnych portalach społecznościowych. Wcześniej Wojtek nie widział takiej potrzeby, jednak wszystko zmieniło się razem z rezygnacją z pracy.

Będziemy bardziej stawiali na rozwój faceboookowego kanału, tam mamy większy odzew. Chodzi o to, żeby nie tracić kontaktu z słuchaczami ale także żeby zbierać nowych, trzymać ich przy sobie i pielęgnować kontakty – powiedział Marcin Mann portalowi Wirtualnemedia.pl

Będziecie oglądać filmiki z udziałem Wojciecha Manna?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Wojciech Mann ODCHODZI z radiowej Trójki

Wojewódzki o odejściu Manna z Trójki. „Brawo Panie Wojtku”

Wojciech Mann SOLIDARNY z Anną Gacek; NIE POPROWADZI audycji w radiowej Trójce

Wojciech Mann

scena z: Wojciech Mann, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

Wojciech Mann podczas nagrywania programu dla Telewizji Polskiej

Warszawa. 10.09.2014. Nagranie zapowiedzi programu produkcji TVP2 SuperStarcie. n/z Wojciech Mann,Fot. Krystian Maj / Forum