Kilka dni temu Anna Gacek po 19 latach pracy w radiowej Trójce została zwolniona z rozgłośni. Rzeczniczka prasowa Polskiego Radia ma jednak inne zdanie na ten temat. Twierdzi, że Gacek nie została zwolniona, tylko wygasła jej dotychczasowa umowa o pracę.

Anna Gacek ZWOLNIONA z radiowej Trójki – po 19 latach żegna się z rozgłośnią

Wojewódzki o odejściu Manna

O sprawie zrobiło się niezwykle głośno. Z czasem przestało chodzić tylko o Annę Gacek. Wojciech Mann postanowił być solidarny z Gacek i powiedział, że nie będzie już prowadził audycji w radiowej Trójce. Uznał, że chce sam podjąć decyzję o odejściu, zanim ktoś zrobi to za niego. Mann pożegnał się z rozgłośnią po 55 latach pracy. Jego rezygnację skomentował Kuba Wojewódzki.

Po 55 latach pracy z Trójki odchodzi Wojciech Mann. KTOŚ. Legenda. Postać. Nauczyciel. Brawo Panie Wojtku. Nieposłuszeństwo jest prawdziwą postawą wolności. Posłuszni muszą być tylko niewolnicy! Zaiste znakomitą politykę kadrową ma nasza władza, wyznaczając nowe standardy głupoty. Pani Prezes Polskiego Radia gratuluje. Gdyby małość można było nagradzać, zostałaby Pani Człowiekiem Roku. Ciekaw jestem ile pokoleń dziennikarzy wychowa Krzysztof Ziemiec, Joanna Lichocka czy Danuta Holecka…, Trójka w której uczyłem się dziennikarstwa to dziś krajobraz po bitwie – napisał.

Po 55 latach pracy z Trójki odchodzi Wojciech Mann.KTOŚ. Legenda. Postać. Nauczyciel.Brawo Panie Wojtku….

Gepostet von Kuba Wojewódzki – Król TVN am Mittwoch, 11. März 2020

WP informuje, że osoby, które miały okazję współpracować z Wojciechem Mannem, nie są zaskoczone jego decyzją. Jeden z dziennikarzy Trójki w rozmowie z portalem przyznał, że choć Mann zdecydował się odejść, to nie jest to dla niego łatwa sytuacja.

Dla niego to jest bardzo trudne. On kocha radio, kocha swoją pracę, a przecież nie nadaje się do radia komercyjnego, gdzie playlista leci z komputera. On lubi grać swoją muzykę i o niej opowiadać. Więc dużo ryzykuje, bo ciężko mu będzie o nową pracę w tym wieku – mówi dziennikarz, który chce pozostać anonimowy.

ZOBACZ TEŻ:

Gwiazdy z „Gogglebox” u Kuby Wojewódzkiego. Fani: „Odcinek samych debili”

Kuba Wojewódzki się przyznał! Chce mieć dziecko

Wojciech Mann SOLIDARNY z Anną Gacek – NIE POPROWADZI audycji w radiowej Trójce

 

Kuba Wojewódzki/fot. Piętka Mieszko/AKPA

Wojciech Mann/fot. Piętka Mieszko/AKPA