Stuu a właściwie Stuart Burton (28 l.) na polskim YouTubie funkcjonuje już od dłuższego czasu. Youtuber zyskał ogromną popularność a teraz postanowił poinformować fanów na Instagramie, że z przyczyn zdrowotnych wylądował w szpitalu. Co mu się stało i na co choruje Stuu?

Dziewczyna Stuu o ODEJŚCIU Michała Gały z Teamu X: „Źle się z tym czuje, bo ja tę osobę znalazłam”

Na co choruje youtuber Stuu?

Stuart bez wątpienia jest jedną z pierwszych w Polsce gwiazd YouTuba. Mężczyzna pochodzi z Wielkiej Brytanii, jednak gdy przeprowadził się do Polski postanowił zacząć nagrywać filmy na popularnym serwisie. Burton zaczął swoją przygodę z YouTube od nagrywania filmików na temat gry Minecraft. Jego kanał rozrósł się w błyskawicznym tempie a teraz na samym YouTubie podgląda go około 4,3 mln widzów!

Kolejna osoba odeszła z TEAM X!

Stuu jest również pomysłodawcą i założycielem kontrowersyjnego Teamu X – grupy internetowych twórców, którzy mieszkają w jednym domu i pokazują swoje perypetie. Pierwszymi członkami Teamu X była Julia Kostera, Lexy Chaplin, Marcin Dubiel i Kacper Błoński. Niestety, atmosfera w domu zrobiła się gorąca, a na jaw zaczęły wychodzić kolejne zgrzyty w ekipie. Okazało się, że Team nie przetrwał a stresowa sytuacja miała odbić się na zdrowiu Stuarta.

Marcin Dubiel w końcu o tym, jak wygląda atmosfera w DOMU X: „Wróciłem podłamany z Afryki, Stuart wylądował w szpitalu”

Stuart Burton

Stuart Burton opublikował wiadomość do fanów ze szpitala, fot.Instagram/stuuburton.

Stuu już jakiś czas temu zdradził na Instagramie, że zmaga się z problemami zdrowotnymi – jednak nie chciał powiedzieć, co dokładnie mu dolega. Trzy lata temu na jego profilu pojawił się wpis, w którym wyjaśniał, że od tygodnia przebywa w szpitalu z powodu złego samopoczucia – jednak lekarze nie zdiagnozowali jeszcze, co może być przyczyną tego, że źle się czuje.

Wczoraj na jego story ponownie pojawiło się oświadczenie – Stuart zdradził, że przebywa w szpitalu i dlatego nie ma go na social mediach. Youtuber znowu zachował dla siebie, co mu dolega, jednak postanowił uspokoić fanów, że powodem hospitalizacji nie jest koronawirus. Okazało się, że Stuu może przebywać w szpitalu jeszcze przez jakiś czas i postanowił poinformować o tym obserwatorów.

Jestem w szpitalu, niestety stan zdrowia mi się znacznie pogorszył i prawdopodobnie będę tu jeszcze przez dłuższy czas (to nie corona, jak coś). Piszę informacyjnie, bo jestem codziennie bombardowany wiadomościami, telefonami itd. Dziękuję wszystkim za troskę, ale na razie potrzebuję przede wszystkim odpoczynku i spokoju – napisał w wiadomości do fanów Youtuber.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kacper Blonsky ze łzami w oczach o tym dlaczego odszedł z Team X

Marcin Dubiel chciał oszukać całą Polskę, a KOZACZEK mu w tym przeszkodził

Nowa ekipa na polskim YouTubie! Stuu i Friza mają mocną konkurencję