Wojtek Gola stał się sławny za sprawą programu „Warsaw Shore”, jednak prawdziwą popularność zdobył jako włodarz Fame MMA. Ostatnio znów zrobiło się o nim głośno za sprawą jego związku z młodszą o 15 lat Sofi. 35-latek chętnie bryluje na celebryckich eventach ze swoją 20-letnią partnerką, gdzie udziela wywiadów i nie szczędzi czułości ukochanej.

Wojtek Gola zaprosił kamery do swojego apartamentu przy Złotej 44 (ZDJĘCIA)

Wojtek Gola u Żurnalisty o ogromnej różnicy wieku między nim a jego partnerką

Jakiś czas temu Wojtek Gola pojawił się w podcaście u Żurnalisty, a w trakcie rozmowy został poruszony wątek jego związku z Sofi. Włodarz Fame MMA poruszył między innymi temat dzielącej ich różnicy wieku, który non stop wzbudza duże kontrowersje:

Dla mnie jest to dziwne. Żyjemy w XXI wieku. Myślałem, że ta tolerancja jest dużo większa na tego typu sprawy i zaskoczyło mnie to bardzo, że na kimś robi wrażenie 15-letnia różnica. Ja mam teraz trzydzieści pięć lat, Sofi skończyła dwadzieścia lat kilka dni temu. Jeśli ona miałaby dwadzieścia lat, a ja miałbym pięćdziesiąt czy sześćdziesiąt, to już by było dużo, że to jest starszy gość. A czy ja jestem takim dziadkiem? Ja nie czuje tej różnicy wieku – wyznał.

Następnie odniósł się do komentarzy sugerujących, że 20-latka jest z nim tylko dla pieniędzy i sławy. Gola podkreślił, że każda jego potencjalna partnerka musiałaby mierzyć się z tego typu zarzutami:

Niezależnie czy to jest Sofi, czy byłaby to inna dziewczyna, to chyba zawsze ta osoba będzie miała zarzucane to, że poleciała na pieniądze, tak jakbym właściwie nie miał nic innego do zaoferowania. Wiele osób takie komentarze pisze, że tylko pieniądze, ale popularność.

Wojtek Gola chciał zrobić papiery na to, że jest HETERO. Stanowski podważył jego badanie wariografem

pasekkozak

Fot. Baranowski/AKPA

scena z: Wojtek Gola, Sofi, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Wojciech Gola, Sofi, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Wojciech Gola, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Wojciech Gola, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA