Agnieszka Chylińska (44 l.) jest jedną z gwiazd, które na przestrzeni lat chętnie eksperymentowała ze swoim wyglądem. Artystka miała już chyba wszystkie kolory na głowie i spektakularnie zeszczuplała. Teraz Aga postanowiła powrócić pamięcią do czasów, gdy miała „naście” lat i pokazała zdjęcie z czasów młodości na Instagramie. Fani uważają, że prawie nic się nie zmieniła.

Agnieszka Chylińska podjęła wyzwanie i zarapowała w #Hot16Challange. Uwagę fanów przykuł jej BIUST

Agnieszka Chylińska pokazałą zdjęcie z czasów młodośći

Agnieszka Chylińska od lat regularnie zmienia fryzury i każda kolejna jest coraz bardziej szalona – jednak jak wyglądała w prostych i długich włosach? Chylińska opublikowała zdjęcie z czasów młodości na Instagramie, na którym pozuje mając dwadzieścia lat z wiankiem na głowie, a jej włosy… są zupełnie zwyczajne. Aga w tak delikatnym wydaniu to niecodzienny widok.

Artystka od najmłodszych lat miała jasną karnację skóry, w połączeniu z kruczoczarnymi włosami przypominała amerykańską wokalistkę zespołu Evanescence – Amy Lee. Przy okazji Aga poczuła nostalgiczny nastrój i wspominała, że za jej czasów w maju była zdecydowanie ładniejsza pogoda i temperatury sięgały wyżej, niż 15 stopni.

Kiedyś w maju bywało znacznie cieplej – podpisała zdjęcie wokalistka.

Fani w sekcji komentarzy nie ukrywali, że takie zdjęcie, jest rzadkością na profilu Agi i posypały się komplementy w jej stronę.

Piękny uśmiech.

Ale fajna fotka.

Promienny uśmiech, promienna Aga. Dużo słońca życzę!

Piękne! – komentowali Internauci.

Trzeba przyznać, że Chylińska wygląda bardzo dobrze i porównując jej zdjęcie z młodości, do tego – jak wygląda teraz, to Aga prawie nic się nie zmieniła i czas jakby stanął dla niej w miejscu.

Zgadzacie się z nami?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Agnieszka Chylińska znowu zmieniła FRYZURĘ – nie wytrzymała nawet podczas kwarantanny

Agnieszka Chylińska zrobiła sobie TATUAŻ na TWARZY!

Agnieszka Chylińska rozpłakała się podczas wywiadu z Marcinem Prokopem

Agnieszka Chylińska na początku kariery

Agnieszka Chylińska na początku kariery, fot. Prończyk/AKPA

Agnieszka Chylińska na początku kariery.

Agnieszka Chylińska na początku kariery, fot. Niemiec/AKPA.