Agnieszka Chylińska (43 l.) dołączyła do grona artystów, którzy w szczytnym celu rapują do 16 zwrotek. Chylińska udostępniła na Instagramie swoją wersję, a fanów zdekoncentrował widok jej… biustu. Jak wypadła Agnieszka w rapower wersji? Posłuchajcie sami.

Janusz Korwin-Mikke rapuje w #hot16challenge2. Poseł lewicy zgłosił zawiadomienie do Komisji Etyki

Agnieszka Chylińska rapuje w #Hot16Challange

#Hot16Challenge doczekał się drugiej edycji, jednak ta pobiła na głowę popularność pierwszej. Wyzwanie polega na zarapowaniu 16 wersów, a wszystko w szczytnym celu – by zachęcić odbiorców do wspierania Służby Zdrowia. Do challengu przyłączyło się wielu artystów, począwszy od popularnych raperów, po prezydenta Andrzeja Dudę, czy osoby związane z polityką. Więcej TUTAj.

Do grona artystów przyłączyła się Agnieszka Chylińska, która słynie ze swojego rockowego głosu. Artystka jak kameleon na potrzeby wyzwania zmieniła się w raperkę. Piosenkarka opublikowała krótkie nagranie na swoim Instagramie.

Czuję odrazę, gdy widzę zarazę – zaczęła artystka.

Fani jednak zamiast się skupić na przekazie wyzwania, nie mogli odciągnąć wzroku od… piersi Chylińskiej. Artystka na filmiku miała na sobie czarny stanik, na który założyła przezroczystą koszulkę. Do stylówki dodała ogromne kolczyki koła i czapkę z daszkiem. W komentarzach natychmiast pojawiły się głosy, które dopytywały, czy Agnieszka poddała się operacji powiększania biustu.

Trzeba przyznać, że artystka może pochwalić się naprawdę jędrnym biustem. Z pewnością sama Chylińska nie spodziewała się, ze aż tyle szumu wywoła swoją stylizacją.

Agnieszka nominowała Małgorzatę Foremniak, Szymona Hołownię i Ryszarda Kalisza.

Jak Wam się podoba jej wykonanie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Agnieszka Chylińska znowu zmieniła FRYZURĘ – nie wytrzymała nawet podczas kwarantanny

Agnieszka Chylińska zrobiła sobie TATUAŻ na TWARZY!

Wiemy, co znaczy tekst „Nie pytają Cię o imię, walczą z ostrym cieniem mgły” z rapsa Andrzeja Dudy

Agnieszka Chylińska w czarnej mini kusi na ściance.

Agnieszka Chylińska, fot. Baranowski/AKPA

Agnieszka Chylińska w czarnej mini pozuje na ściance.

Agnieszka Chylińska , fot. Baranowski/AKPA