Dagmara Kaźmierska to kobieta zagdaka. Mimo, że otwarcie mówi o swojej kryminalnej przeszłości, to fani w dalszym ciągu mało o niej wiedzą. Królowa Życia chętnie pokazuje swojego syna Conana, a teraz opublikowała zdjęcie, na którym możemy zobaczyć jej drugiego potomka. Kaźmierska pokazała na Instagramie drugiego syna. Podobny do niej?

Dagmara Kaźmierska PIERWSZY RAZ pokazała się BEZ mocnego makijażu

Dagmara Kaźmierska pokazała drugiego syna

Dagmara Kaźmierska ekspresowo zaskarbiła sobie sympatię fanów. Wiele razy udowodniła, że nie boi się głośno mówić o kontrowersyjnych tematach. Fani „Królowych Życia” pokochali jej barwną osobowość, cięty język i dobre serce. W show Kaźmierska nigdy nie ukrywała, że ma syna Conana. Dagmara jak każda matka rozpieszcza syna i kupuje mu drogie prezenty. Widać, że łączy ich naprawdę silna więź.

Szczera Dagmara Kaźmierska u Kuby Wojewódzkiego opowiedziała o kryminalnej przeszłości i SEKSIE

Kaźmierska zrobiła niemałą niespodziankę dla fanów i opublikowała na Insta Story zdjęcie z Conanem i jeszcze jednym mężczyzną. Z opisu wynika, że Dagmara ma jeszcze jednego syna którego teraz postanowiła pokazać.

Z moimi Synciami – napisała Dagmara.

Ile dzieci ma Dagmara Kaźmierska?

Ile dzieci ma Dagmara Kaźmierska? Fot.Instagram/queen_of_life_77.

Okazuje się, że Dagmara nie ma dwóch synów. „Zaginiony syn” Dagmary to tak naprawdę przyjaciel rodziny, którego celebrytka zdrobniale nazywa synciem.

Mężczyzna ze zdjęcia to Amadeusz Dziubiński i można zauważyć, że ma dobry kontakt nie tylko z Dagmarą, ale i z Conanem. Amadeusz ma 25 lat i jak można wyczytać z jego profilu, płynie w nim irlandzka krew. Z Dagmarą zna się od lat.

https://www.instagram.com/p/CGLeKBKnjgj/

 

Czym nas jeszcze zaskoczy Dagmara?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Dagmara Kaźmierska w przeszłości zagrała w SERIALU. Wcieliła się w imprezową Krystynę

Patryk Vega pokazał zwiastun nowego filmu Pętla – na ekranie Królikowski, Warnke, Stramowski, Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska świętowała urodziny jak prawdziwa królowa życia (FOTO)