Dagmara Kaźmierska pojawiła się jako gość na kanapie Kuby Wojewódzkiego. Królowa Życia szczerze opowiedziała o trudnej przeszłości. Nie pominęła wątku byłego męża. Zrobiła prawdziwe show?

Dagmara z „Królowych Życia” pokazała mamę. Uderzające podobieństwo

Dagmara z „Królowych Życia” w programie Kuby Wojewódzkiego

Dagmara Kaźmierska jest jedną z najbarwniejszych postaci telewizyjnego show „Królowe Życia”. Widzowie momentalnie ją pokochali a niektóre z jej tekstów już stały się kultowe.

Celebrytka ma za sobą trudną przeszłość, która cały czas się za nią ciągnie. Królowa życia w 2009 roku została skazana za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, która zajmowała się stręczycielstwem, sutenerstwem i zmuszaniem młodych kobiet do prostytucji. Kaźmierska przyznała, że swoje winy odpokutowała i jej teraz inną osobą.

Dagmara Kaźmierska GROZI obserwatorce: Oby nie zasiadła sama pani na ławie sądowej”

Kuba Wojewódzki postanowił wypytać się Dagmary na temat szczegółów z jej przeszłości. Zaczął od tematu agencji towarzyskiej, której była współwłaścicielką.

Nigdy nie byłam współwłaścicielką, a co ty mi tu umniejszasz. Byłam właścicielką. Ja nie lubię spółek. Mawiały jaskółki, że niedobre są spółki – sprostowała celebrytka.

Dagmara Kaźmierska mówi o seksie u Kuby Wojewódzkiego

Kaźmierska jeszcze raz podkreśliła, że nigdy nie została skazana za handlem ludźmi. Z tego zarzutu została uniewinniona.

Rozmowa w głównej mierze skupiała się na tym, jak Dagmara radziła sobie w areszcie, gdzie spędziła 14 miesięcy. Dziennikarz był ciekawy, czy po tym czasie gwiazda czuła się zresocjalizowana.

Była bardzo duża tęsknota za Conanem. I teraz jest tak, że gdybym mogła zarobić miliony dolarów, to nigdy bym już nic nie zrobiła, żeby trafić do kryminału. Dla mnie resocjalizacją była rozłąka z bliskimi – zdradziła Dagmara.

Wojewódzki zahaczył również o temat mężczyzn w życiu Kaźmierskiej. Celebrytka po rozwodzie nie znalazła tego jedynego. Wspomniała byłego męża, który przypominał jej Arnolda Schwarzeneggera.

Dagmara zdradziła również szczegóły z życia miłosnego i przyznała, że nie jest zbyt barwne.

Powiem ci, że ja jestem na wolności, a o wiele dłużej jestem bez seksu. Nie mogę ci tak głośno powiedzieć ile, ale więcej jak to, niż byłam w zakładzie – dodała.

Spodziewaliście się takiego wyznania po „Królowej Życia”?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Patryk Vega pokazał zwiastun nowego filmu Pętla – na ekranie Królikowski, Warnke, Stramowski, Dagmara Kaźmierska

Dagmara z „Królowych Życia” zakochana? Gwiazda pokazała partnera na Instagramie

Tak w młodości wyglądała Dagmara z „Królowych Życia” – fani są w SZOKU. „Jak cyganka”

Dagmara Kaźmierska cała na czarno na premierze filmowej.

Dagmara Kaźmierska, fot. Podlewski/AKPA.

Dagmara Kaźmierska w futrze i okularach na czerwonym dywanie.

Dagmara Kaźmierska, fot. Podlewski/AKPA.