WOW! Joanna Krupa POKAZAŁA DZIDZIUSIA!
40-letnia modelka jest w ciąży - gwiazda nie kryje ekscytacji i szczęścia.

W tym roku Joanna Krupa po raz pierwszy świętowała Dzień Matki inaczej – pod jej sercem bije już serce jej dziecka. Modelka jest w ciąży. Dziś, w przeddzień Dnia Dziecka, Joanna pokazała swojego maluszka!
Joanna Krupa z CIĄŻOWYM brzuszkiem na bieżni
Joanna Krupa (40 l.) o tym, że jest w ciąży, powiedziała publicznie podczas wizyty w Dzień Dobry TVN tydzień temu. Modelka pokazała rosnący brzuszek i zdradziła, że musi już kupować większe ubrania. Jurorka Top Model dodała także, że jest bardzo szczęśliwa. Podkreśliła, że warto było czekać na moment, w którym jest u boku wyjątkowego mężczyzny, który na pewno będzie świetnym tatą. Przypomnijmy, że ojcem dziecka jest mąż gwiazdy, Douglas Nunes.
Paulina Krupińska z ciążowym brzuszkiem? To BARDZO prawdopodobne!
Dzisiaj Joanna podzieliła się z fanami nagraniem wideo zrobionym w gabinecie USG. Krupa pokazała film, na którym wyraźnie widać rosnącego w niej maluszka.
Fani gratulują, my również dołączamy się do tych gratulacji i życzymy Joasi oraz jej maluszkowi dużo zdrowia.

scena z: Joanna Krupa, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Joanna Krupa, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Kinga Rusin, Joanna Krupa, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Joanna Krupa, SK:, , fot. AKPA/AKPA
z | 1 czerwca 2019
rośnie nam kolejny celebryt(k)a
Anonim | 1 czerwca 2019
Czekamy na zdjęcia pierwszej kupy dziecka oraz dokładne sprawozdanie z gojenia się pochwy po porodzie.
Anonim | 3 czerwca 2019
ona się sądziła o smród z tejże pochwy wiec nic nie jest wykluczone, niestety
Anonim | 1 czerwca 2019
Czytaj ze zrozumieniem – płód.
Yy | 1 czerwca 2019
Zgadzam się