W tym roku znów mamy powody do radości w związku z rozdaniem Oscarów – nominowany jest polski film Jana Komasy „Boże Ciało”. Okazuje się, że to nie koniec sukcesów. Podczas gali usłyszymy śpiew Polki, Katarzyny Łaski.

Oscary 2020. Oni będą WRĘCZAĆ nagrody!

Katarzyna Łaska zaśpiewa na Oscarach

W trakcie gali usłyszymy piosenki, które zostały nominowane do statuetki. Jest wśród nich „Into the Unknown” z filmu „Kraina Lodu 2”. Wykona ją Idina Menzel, która użyczyła głosu księżniczce Elsie w produkcji w oryginalnej wersji językowej, a wesprze je osiem wokalistek, które dubbingowały bohaterkę. Znajdzie się wśród nich Polka, Katarzyna Łaska, która podkładała głos w polskiej wersji językowej.

Długo musiałam czekać na chwilę, w której będę mogła powiedzieć Wam, że ZAŚPIEWAM NA OSCARACH! Teraz kiedy to czytacie jestem już w Los Angeles w wirze przygotowań. Tu gdzie spełniają się marzenia.
Trudno mi to pojąć bo przecież takie rzeczy zdarzają się tylko w snach!
Okazuje się, że nie ma na tym świecie nieosiągalnych, zbyt odległych marzeń, takich na które nie zasługujemy! Jeśli tylko ciężko pracuje się na swój sukces to ktoś w końcu to doceni!
Proszę Was o jedno… NIE PRZESTAWAJCIE wierzyć w siebie!
Sami najlepiej wiecie, którą wybrać z dróg! Słuchajcie co serce Wam podpowiada – napisała na Instagramie.

View this post on Instagram

ORCARY @theacademy długo musiałam czekać na chwilę, w której będę mogła powiedzieć Wam, że ZAŚPIEWAM NA OSCARACH! Teraz kiedy to czytacie jestem już w Los Angeles w wirze przygotowań. Tu gdzie spełniają się marzenia. Trudno mi to pojąć bo przecież takie rzeczy zdarzają się tylko w snach! Okazuje się, że nie ma na tym świecie nieosiagalnych, zbyt odległych marzeń, takich na które nie zasługujemy! Jeśli tylko ciężko pracuje się na swój sukces to ktoś w końcu to doceni! Proszę Was o jedno… NIE PRZESTAWAJCIE wierzyć w siebie! Sami najlepiej wiecie, którą wybrać z dróg! Słuchajcie co serce Wam podpowiada! Dziękuję @disney_polska za pomoc, ogromne wyróżnienie i przede wszystkim za zaufanie! Dla ciekawskich, będę miała na sobie cudowną biżuterię @swarovski oraz najpiękniejszą suknię na scenę od @paprockibrzozowski , dzięki nim będę się czuła jak najprawdziwsza księżniczka! Już na samych przymiarkach sprawili, że czułam się wyjątkowo! Pięknie dziękuję! ❤️ Dziękuję mojemy trenerowi wokalnemu za wsparcie i ponadprogramowe lekcje @krzywojciechowski A Was, którzy jesteście ze mną mimo, że nie mam pięknych strojów na codzień, makeupów i fryzur od samego poranka, pięknych zdjęć i uśmiechu 24/7 zapraszam przed telewizory w Oscarową noc!!! Nie mogę uwierzyć, że to NAPISAŁAM! 🤪 Aaaaaaaaaaaa! Obiecuję wszystko Wam opowiedzieć trochę tutaj, trochę na @mybroadwaypl, ale teraz muszę się skupić na tym wydarzeniu i czerpać garściami! Trzymajcie kciuki!!! Kasia. P.s. Teraz refren utworu Elsy z filmu #krainalodu2 nabiera innego znaczenia, nie uważacie? CHCĘ UWIERZYĆ SNOOOOOOM! #chcęuwierzćsnom #krainalodu #krainalodu2 #elsa #frozen #polishelsa #ogłoszenie #alenews #podróżżycia #oscary #musica #film #elsaspower

A post shared by Katarzyna Łaska (@kasia_laska) on

Tak Mary Komasa zareagowała, gdy dowiedziała się, że jej brat ma nominację do Oscara (WIDEO)

Kasia wystąpi w kreacji duetu Paprocki&Brzozowski.

Dzięki nim będę się czuła jak najprawdziwsza księżniczka! Już na samych przymiarkach sprawili, że czułam się wyjątkowo!

Kinga Rusin wyglądała z KLASĄ na rozdaniu Oscarów – miała piękną kreację

Kim jest Katarzyna Łaska?

Kasia Łaska jest piosenkarką i aktorką musicalową. Ma za sobą występy m.in. w Teatrze Muzycznym „Roma”, Teatrze Komedia, czy wrocławskim „Capitolu”. Użyczała swojego głosu m.in. Marthcie Cox w „High School Musical” i Elsie w obu częściach „Krainy Lodu”. W latach 2008-2012 śpiewała jako główna wokalistka w „Concerto for Group and Orchestra”, przy czym współpracowała z Jonem Lordem, byłym członkiem grupy Deep Purple. Prywatnie jest mamą syna Henryka.

View this post on Instagram

Skąd? Tak się czasem zastanawiam jak mnie tu znaleźliście i co sprawiło, że zostaliście. W moim poczuciu, ani ja młoda, ani wybitnie urodziwa, nie ubieram modnych ciuchów i nie reklamuję kosmetyków (no chyba, że coś mi dobrze zrobi na mej nadszarpniętej zębem czasu skórze, to wtedy polecę) Napiszcie mi proszę przez kogo się tu znaleźliście i również kogo mi polecacie, bo ostatnio spotykam wspaniałych ludzi z instagrama, którzy stają się dla mnie kimś więcej niż tylko nickiem. Ściskam Was mocno. Fota tej @martarawecka.pl —————————— #fota #insta #znalezisko #skadprzychodIs #zkimprzystajesztakimsiestajesz #poszukiwania #inspiracje #bardzomniecieszycie #🦊 (nie ma łasicy więc wybrałam lisa)

A post shared by Katarzyna Łaska (@kasia_laska) on