Salma Hayek 2 września kończy 53 lata. Aktorka wrzuciła na swój Instagram zdjęcie w bikini. Czas jest dla Salmy wyjątkowo łaskawy!

Salma Hayek kończy 53 lata – pokazała zdjęcie w bikini

Hayek urodziła się w Meksyku. Przodkowei aktorki ze strony ojca pochodzą z Libanu, zaś ze strony matki – z Hiszpanii.

Salma uznawana przez lata za jedną z najbardziej gorących gwiazd Hollywood była związana z kilkoma znanymi aktorami. Spotykała się z Edwardem Nortonem i Joshem Lucasem. W 2006 roku Salma wyszła za milardera, Francois-Henri Pinault. W 2007 roku została mamą – na świat przyszła jej córka, Valentina Paloma.

Mimo tego, że Hayek jest po pięćdziesiątce, wciąż wygląda fantastycznie. Zawsze była kobieca, mogła się pochwalić imponującym biustem i seksownymi biodrami. Do dziś ma genialną figurę – nie tyje zanadto, nie jest wychudzona. Chodząca kobiecość!

Z okazji 53. urodzin Salma Hayek pokazała na Instagramie fotkę w turkusowym bikini.

Salma Hayek – wzrost i waga

Salma Hayek mierzy 1,56 cm, a waży 54 kilogramy. Nigdy nie martwiła się, że jest zbyt krągła. Nie narzekała też na swój wzrost. Wielu mężczyzn uważa ją za synonim seksapilu.

Tak, jutro kończę 53 lata. No i? – pisze aktorka.

No i BOSKO, Salmo. Wszystkiego najlepszego! Dziś pięćdziesiątka to nowa trzydziestka. A w przypadku Salmy… nawet dwudziestka!

Beverly Hills, CA – Salma Hayek has lunch with family at E Baldi in Beverly Hills. The actress takes a br4ak from filming her latest movie 'Bliss’ to enjoy some downtime with her husband Francois-Henri Pinault and family.
*UK Clients – Pictures Containing Children
Please Pixelate Face Prior To Publication*, Image: 462127436, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Forum, Backgrid USA