56-letnia Salma Hayek, „starzeje się jak dobre wino”, tak przynajmniej twierdzą jej fani. I bardzo słusznie, bo nominowana do Oscara aktorka po raz kolejny udowodniła, że wygląda doskonale i to bez makijażu czy sukni na czerwonym dywanie. Salma Hayek opublikowała na swoim Instagramie film z ćwiczeniami w basenie. Gwiazda miała na sobie skąpe bikini.

Salma Hayek pokazuje siwe włosy i zmarszczki na twarzy

Nie mogę w to uwierzyć, 25 milionów obserwujących! Bardzo dziękuję każdemu z osobna […] Widząc, że najbardziej lubicie moje zdjęcia w bikini, oto strój bikini [sic] dla was wszystkich, napisała Salma Hayek.

Hayek zaprezentowała swoją piękną figurę i pokazała, jak ćwiczy w wodzie, by utrzymać zdrową sylwetkę i dobre samopoczucie.

Salma Hayek znów w bikini

Zdjęcia w bikini, a także wideo z ćwiczeniami w basenie polubiło miliony ludzi. Wszyscy komplementowali jej wygląd i dobrą kondycję. Salma Hayek z dumą prezentowała obfity biust i płaski brzuch.

Salma Hayek używa preparatu dla „ofiar poparzeń”

Wśród gwiazd komplementujących gwiazdę znaleźli się m.in. Rosy de Palma i Drake, który nawoływał Instagramowiczów, by jak najszybciej Salma Hayek dobiła 50 milionów followersów.