Świat mody i show-biznesu często skrywa tajemnice, ale czasem otrzymujemy rzadkie wglądy w prawdziwe relacje między znakomitościami. Linda Evangelista, znana supermodelka, właśnie podzieliła się spojrzeniem na swoje życie współwychowując syna, a partnerką w tym niezwykłym doświadczeniu jest sama Salma Hayek. Ich relacja okazuje się być naprawdę piękna i pełna wzajemnego wsparcia.

Linda Evangelista i Salma Hayek jako matka i macocha

Supermodelka, która ma 16-letniego syna Augiego z mężem Salmy, François-Henri Pinault, opowiedziała niedawno o tym, jak gwiazda „Magic Mike: Ostatni Taniec” przyszła jej z pomocą w trakcie okresu świątecznego.

„Właśnie byłam chora,” podzieliła się Linda w wywiadzie dla Vogue opublikowanym 11 sierpnia. „A Salma wsiadła w samolot razem ze swoją córką i przyjechała tu, by zorganizować obiad z okazji Święta Dziękczynienia.”

„Oszpeconą” przez zabieg kosmetyczny Linda Evangelista przyznała, że korzysta z botoksu

Salma Hayek, również matka 15-letniej córki Valentiny z François, spełniła nie tylko rolę przyjaciółki i koleżanki, ale także pomogła spełnić „eklektyczną listę życzeń” Lindy, którą stanowił meksykański kurczak z truflowymi ziemniakami.

„Spędziła cały dzień w kuchni i sama gotowała,” wspominała Linda. „Bez żadnej pomocy. Nawet dzieci pomagały na końcu. Przygotowała ucztę — piękny, przepyszny posiłek. Powiedziałam jej, że nie mam zamiaru świętować Dnia Dziękczynienia, bo czułam się źle. A ona odpowiedziała: ‚Oczywiście, że będziesz. Przyjadę.’ I tak, nagle była tu.”

Relacja ta pokazuje, że nawet w świecie bogatym w ekstrawagancję, prawdziwe wartości i przyjaźń pozostają nienaruszone. Linda, mając 58 lat, dzieli się również spojrzeniem na życie wychowującej nastolatka — szczególnie takiego, który dorasta w cieniu gwiazdorskich rodziców.

„Sami kupujemy bilety i siedzimy wśród fanów na zwykłych miejscach,” wyjaśnia. „Jest nam to naprawdę na rękę. Chciałam zapewnić mojemu dziecku jak najnormalniejsze dzieciństwo.”

Ta norma obejmuje również stanie w kolejkach, co jest niemal rytuałem, jaki Augie musi opanować. Linda opowiada o sytuacji, kiedy jej syn zapytał, czy muszą stać w kolejce, jeśli ktoś rozpozna modową ikonę.

56-letnia Salma Hayek prezentuje swoje ciało w skąpym bikini, „Też chcę tak wyglądać”

„‚Co złego jest w poczekaniu w kolejce? Ja też czasem w kolejce stoję,’” tłumaczyła. „Kilka tygodni temu poszliśmy do butiku Chanel, żeby kupić prezent, i czekaliśmy pół godziny na wejście. Syn zapytał: ‚Czy nie możesz do kogoś zadzwonić?’ Nie chcę wychować dziecka z poczuciem nadmiernego przywileju.”

Ta otwartość i wspólna praca przy wychowywaniu dzieci pokazuje, że nawet w kręgu sławy i luksusu, prawdziwa ludzka więź może kwitnąć. Salma Hayek również nie raz podzieliła się rzadkimi spojrzeniami na swoją relację z Augie, ujmując chwile spędzone razem w pięknych zdjęciach.