Kim Kardashian ( 38 l.) zasłynęła jako przyjaciółka do imprez Paris Hilton. Gwiazda reality-show od kiedy jest matką przez większość czasu powstrzymywała się od picia alkoholu. Zrobiła rzadki wyjątek na wystawnej imprezie świątecznej, organizowanej  w zeszłym roku. Celebrytka wtedy tak się upiła, że sama zdradziła rodzinny sekret.

Dzieci Kim Kardashian bawią się pod opieką niani; ich mama zaczęła studia prawnicze (ZDJĘCIA)

Kim Kardashian się tak upiła, że ​​wygadała ważny sekret

Świąteczne imprezy Kardashianów przechodzą do historii. Z roku na rok celebryci przewyższają skalę absurdu. W zeszłoroczne święta para zamieniła posiadłość Hidden Hills w Los Angeles o wartości 60 milionów dolarów!  w zimową krainę czarów z mnóstwem sztucznego śniegu i sanek. Kardashianka w rozmowie przyznała, że to na tej imprezie przez nią rozniósł się rodzinny sekret dotyczący wspólnego oczekiwania na ich czwarte dziecko.  Na zakończenie dodała, że nie pamięta dokładnie, co powiedziała. 

Powiedziałam komuś w Wigilię nasz sekret i nie pamiętam, komu, bo byłam pijana –  mówi Kim w dodatkowym klipie z ostatniego sezonu „Keeping Up with the Kardashians„.

Kilka dni po imprezie, w której wzięli udział tacy goście jak Paris Hilton, Jennifer Lopez i John Legendwiele portali plotkarskich twierdziło, że Kardashian powiększa swoją rodzinę. Kim i jej mąż byli już rodzicami córek Chicago, 1, i North, 6, a także syna Saint, 3.

Kim sama potwierdziła tę wiadomość podczas wystąpienia w „Watch What Happens Live with Andy Cohen”, ujawniając, że dziecko urodzi się „wkrótce”. Ich syn Psalm przyszedł na świat w maju, Kim w tym przypadku również skorzystała z pomocy surogatki.

W klipie gwiazda reality show twierdzi, że jest „bardzo podekscytowana” pojawieniem się nowego dziecka w ich rodzinie.

View this post on Instagram

I guess she wasn’t feeling this fitting!

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Kim Kardashian

Kim Kardashian na MTV MOVIE AWARD 2018. Zdj.Photo credit: GTS/MEGA

Kim Kardashian w drodze z córką na niedzielne kazanie Kanyego Westa. Zdj.Forum, Backgrid USA.

Myślicie, że długo wytrwa w swoim postanowieniu?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kim Kardashian będzie miała PIĄTE dziecko? Odpowiedziała!

Szyja ŻYRAFY, nogi PAJĄKA; największe wpadki Kardashianek z Photoshopem

Kim Kardashian i Khloe Kardashian NIE MOGĄ ruszać twarzą!