Za nami pierwszy odcinek nowego sezonu Rolnik szuka żony. Wczoraj Marta Manowska towarzyszyła kawalerom podczas otwierania listów od kandydatek do programu i ich serc.

1. odcinek Rolnik szuka żony – wybredni panowie Adrian, Jakub, Waldemar, Sławomir i Seweryn

W 1. odcinku poznaliśmy pięciu panów, którzy będą wybierać spośród zainteresowanych nimi kobiet. Jedno trzeba przyznać – kawalerowie tej edycji dobrze wiedzą, czego, a raczej kogo chcą.

Chcą młodych, atrakcyjnych, ciekawych świata kobiet. Otwartych na miłość, ale i przygody.

Adrian nie ukrywał, że dla niego bardzo ważny jest wygląd zewnętrzny. Kawaler wprost powiedział, że dziewczyna musi być ładna. Wyboru dokonywał długo – najpierw zostawił kilka listów, potem zastanawiał się nad grupą, co do której nie był od razu pewny decyzji.

Adrian

Adrian ma 28 lat, jest rodowitym Małopolaninem, geodetą z wykształcenia, rolnikiem i kwiaciarzem z zawodu, wyboru i powołania. Ma 175 centymetrów wzrostu, szeroki uśmiech na twarzy i wrodzony talent do tańca. W wolnych chwilach zajmuje się fotografią, jeździ na nartach i czyta gazety. Ma na koncie dwa poważne, kilkuletnie związki i kilka zauroczeń, lecz – jako romantyk – wciąż czeka na „tę jedyną” kobietę, która zdobyłaby go urodą i zatrzymała charakterem. Szuka kobiety do tańca i do różańca, takiej, która potrafi mówić co jej nie odpowiada i wybić mu czasem z głowy głupi pomysł. Jednocześnie nie może być ona zbyt zazdrosna czy zaborcza. Adrian marzy o ślubie, więc wolałby związać się z kimś bez przeszłości i budować z nią wszystko od nowa. Jego wybranka może liczyć na romantyczne wieczory przy świecach, teatr i kolacje w klimatycznej restauracji. Adrian wierzy, że miłość do takiej kobiety będzie dla niego motorem, który pchać go będzie do przodu i pozwoli osiągnąć rzeczy dotąd nieosiągalne. Czy program „Rolnik szuka żony” pozwoli mu spełnić marzenia?Jeżeli jesteś zainteresowana kontaktem z Adrianem napisz i wyślij list ze zdjęciem na adres Skrytka Pocztowa 67, 02-741 Warszawa, Urząd Pocztowy 121, z dopiskiem "Adrian" i wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie www.rolnikszukazony.tvp.pl

Gepostet von Rolnik szuka żony TVP am Montag, 22. April 2019

 

Szczególnie mocno kręcili nosem na oferty Jakub i Waldemar. Obaj byli zdziwieni, że pisały do nich dojrzałe kobiety. Jakub ze zdumieniem stwierdził, że jego 46 lat oznaca osobę dojrzałą – dotąd wydawało mu się, że jest wciąż młodym chłopakiem…

Waldemar nie krył frustracji, gdy otwierał kolejne koperty. On także spodziewał się większej ilości ofert od modszych, pięknych dziewczyn.

Waldemar

"Ważne jest żeby ta osoba jedna za drugą była. I tego mi brakuje"Jeżeli to Ty jesteś kobietą, której brakuje Waldemarowi, gotową wspierać go w złym i dobrym losie, napisz list. Czekamy do 24 maja!

Gepostet von Rolnik szuka żony TVP am Donnerstag, 9. Mai 2019

Waldemar

Jak sądzicie, znajdzie się jeszcze TEN list?

Gepostet von Rolnik szuka żony TVP am Sonntag, 8. September 2019

 

Panowie nie krygowali się, gdy jakaś z kobiet nie podobałą się im. Jakub rzucał ostre, niekiedy dość przykre komentarze.

Jakub

"Wierzę w przeznaczenie. A może to Ty jesteś moim przeznaczeniem? Proszę napisz"Drogie panie! Nie zwlekajcie! Jakub z Rolnik szuka żony 6 liczy na Was!

Gepostet von Rolnik szuka żony TVP am Donnerstag, 9. Mai 2019

Nie mogę tak szaleć na nie…

Ktoś tu nie lubi cwaniakowania 🙂

Gepostet von Rolnik szuka żony TVP am Sonntag, 8. September 2019

 

Dlatego internauci we wpisach na fanpage’u programu piszą wprost, że panowie wybrali zły program, skoro szukają młodych modelek.

Oglądaliście show? Faktycznie kawalerowie przesadzali z wymaganiami?