W tamtym tygodniu rozpoczęła się najnowsza edycja popularnego programu Rolnik szuka żony. Za nami już drugi odcinek show. Mogliśmy obejrzeć pierwsze spotkania rolników z kandydatkami na żony. Uczestnicy programu mają już za sobą bliższe, indywidualne rozmowy z kobietami. Pojawił się stres i nerwy zarówno u rolników jak i kandydatek. Każdy chciał się zaprezentować z jak najlepszej strony.

Wybredni kawalerowie w 1. odcinku Rolnik szuka żony

Drugi odcinek Rolnik szuka żony. Pojawiły się pierwsze łzy i poważne obietnice

Kandydatki do programu zjechały się z całej polski, pojawiły się miłośniczki gór czy kobiety chcące wyjechać z miasta na łono natury. Każda z marzeniem znalezienia prawdziwej miłości bądź sławy w popularnym show. W najnowszej edycji panowie przedstawili się jako wymagające osoby, którzy dokładnie wiedzą kogo szukają.

Cieszę się z tego powodu, że tutaj jestem, ale z drugiej strony i denerwuję. Boję się, że przez nerwy nie będę mogła się odezwać.

Postarał się, przystojny zdecydowanie, ma taki błysk w oku – mówiły kandydatki na żony po pierwszym spotkaniu rolników na żywo.

Pierwsze powitania i bliższe spotkania z kandydatkami na żony już za Rolnikami. Panowie wstępnie wytypowali faworytki, podczas niektórych rozmów zdecydowanie było czuć chemię, niektóre niestety obeszły się bez żadnych emocji. Były i takie panie, które chciały zaczarować rolnika, patrząc mu w lewe oko. Niewątpliwie, jest to nietypowa metoda rozkochania w sobie faceta.

Żarty się skończyły, wiadomo jakie są warunki programu. Z przykrością trzeba będzie powiedzieć komuś dziękuje – powiedział zamyślony Adrian.

W następnym odcinku panowie podejmą pierwsze, ważne decyzje dotyczące tego, która z uczestniczek wróci z nimi na wieś.Faworytką internautów jest młodziutka Marlena, która oczarowała wszystkich pozytywnym podejściem do życia i szczerym uśmiechem. Duża część internautów pisała o tym, że w programie przy tej edycji jest za dużo oceniania po wyglądzie.

View this post on Instagram

No to zaczynamy! #rsz #rsz6 #rolnikszukazony6 #tvp1

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

Żeby ciszy nie było

Najważniejsze, żeby ciszy nie było!

Gepostet von Rolnik szuka żony TVP am Sonntag, 15. September 2019

Jedna z kandydatek Adriana mówiła trochę po polsku, trochę po angielsku. Najbardziej zdziwiło ją to, że Adrian, pracując na wsi, nie miewa wolnych weekendów 😉

 

View this post on Instagram

Jednak kobieta to się zawsze odnajdzie.

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

Ta kandydatka pomyliła kawalerów! Ostatecznie postanowiła udawać, że nic się nie stało. Ale chyba nie ma zbyt dużych szans – jej deklaracja, że zna życie na wsi, bo pomagałą cioci zbierać fasolkę i truskawki, gdy miała 14 lat, trochę zbiło z tropu rolnika…

 

Najchętniej to bym wszystkie zaprosił 🙂

Gepostet von Rolnik szuka żony TVP am Sonntag, 15. September 2019

 

Tu, na pytanie o dzieci, padła odpowiedź, że tak, owszem, ale nie od razu!

 

 

View this post on Instagram

Jest przyszłość? Jak sądzicie?

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

Rolnik szuka żony 6

Ta 22-latka zawróciła w głowie Sewerynowi! Dziewczyna od razu wyznała, że marzy o co najmniej trójce dzieci. Tak, Sewerynowi zaświeciły się oczy – nie tylko dlatego, że dziewczyna byłą naprawdę ładna. Scena z programu Rolnik szuka żony. Fot.Facebook/rolnik szuka żony

 

Silna wola

Chyba nie poszło 🙂

Gepostet von Rolnik szuka żony TVP am Sonntag, 15. September 2019

Kandydatka – coach. Zapytała Adriana czy ma nałogi, a gdy dowiedziała się, że pali i nie myśli na razie o rzucaniu nałogu, podsunęła mu zdanie, że trzeba chcieć i liczy się silna wola… Po spotkaniu jednoznacznie stwierdziła, że następnej randki nie będzie.

 

 

 

Oglądaliście najnowszy odcinek popularnego show? Napiszcie w komentarzu jak wrażenia.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Rolnik Szuka Żony; Grzegorz Toczyłowski oświadczył się swojej sympatii

Łukasz i Grzegorz z Rolnik szuka żony spotkali się prywatnie; pokazali zdjęcia na Instagramie

Łukasz Sędrowski z Rolnik szuka żony przeżywa rozstanie z Agatą? Pisze o wietrze, który wywieje smutki z jego głowy