Wielu fanów programu „Rolnik szuka żony” zmartwiły ostatnie wieści. Ania i Jakub z minionej edycji rozstali się! Para uchodziła za jedną z sympatyczniejszych par. W finale potwierdzili, że chcą kontynuować znajomość, a nawet zamieszkali razem. Jakub mówił nawet, że chciałby wziąć ślub z Anią!

Ania i Jakub z Rolnik szuka żony ROZSTALI się! Fanki mają PRETENSJE do Anny

Anna z „Rolnik szuka żony” wydała nowe oświadczenie

I na planach się skończyło. W ostatnim czasie Ania i Jakub uznali, że za bardzo różnią się pod wieloma względami, przez co nie widzą możliwości, by nadal być parą. Wygląda na to, że była to wspólna decyzja, a oni rozstali się w zgodzie. Mimo to wiele osób zarzuca kobiecie, że to z jej winy rozpadł się związek. Anna broniła się w komentarzach, aż w końcu dodała nowy wpis na Instagram.

Zgłaszając się do programu oboje chcieliśmy znaleźć bliską nam osobę. Oboje podczas nagrań byliśmy bardzo szczęśliwi i wierzcie lub nie, ale nie jest mi miło czytać złe rzeczy na temat Kuby, a jemu na mój temat. Choć wiem, że każdy ma prawo do wyrażenia własnej opinii to pokażmy klasę i szacunek do innych. Między nami narodziło się uczucie choć z mojej strony było mniej widoczne przed kamerami to było. Niestety są rzeczy, które pomimo uczucia nie jesteśmy w stanie przeskoczyć – wyjaśniła Anna.

W dalszej części wpisu poprosiła, by hejterzy darowali sobie negatywne komentarze i żeby wszyscy uszanowali decyzję pary.

Oboje cały czas byliśmy szczerzy, bo to nie był serial a prawdziwa historia. Uszanujcie naszą decyzję, czy każdy z Was od razu poznał tą odpowiednią osobę? Przeżyliśmy kolejną lekcję życia, która na pewno wniesie coś dobrego do naszego życia. Tak jak cieszyliście się naszym szczęściem, tak docencie proszę, że rozstajemy się w spokoju i każdy z nas przeżywa to na swój sposób. Dziękuję za wsparcie i miłe słowa, ale kłótnie słowne pod postami są naprawdę niepotrzebne. Życie toczy się dalej i cieszmy się tym, co mamy – zakończyła swój wpis.

View this post on Instagram

Zgłaszając się do programu oboje chcieliśmy znaleźć bliską nam osobę. Oboje podczas nagrań byliśmy bardzo szczęśliwi i wierzcie lub nie ale nie jest mi miło czytać złe rzeczy na temat Kuby a jemu na mój temat. Choć wiem że każdy ma prawo do wyrażenia własnej opinii to pokażmy klasę i szacunek do innych. Między nami narodziło się uczucie choć z mojej strony było mniej widoczne przed kamerami to było. Niestety są rzeczy które pomimo uczucia nie jesteśmy w stanie przeskoczyć. Oboje cały czas byliśmy szczerzy bo to nie był serial a prawdziwa historia. Uszanujcie naszą decyzję, czy każdy z Was od razu poznał tą odpowiednią osobę? Przeżyliśmy kolejną lekcję życia która napewno wniesie coś dobrego do naszego życia. Tak jak cieszyliscie się naszym szczęściem tak docencie proszę że rozstajemy się w spokoju i każdy z nas przeżywa to na swój sposób. Dziękuję za wsparcie i miłe słowa ale kłótnie słowne pod postami są naprawdę nie potrzebne. Życie toczy się dalej i cieszmy się tym co mamy.

A post shared by Anna Stelmaszczyk (@asjszjn) on

ZOBACZ TEŻ:

Ilona z „Rolnik szuka żony” pokazała, jak wygląda bez warstwy makijażu i sztucznych rzęs

Które gwiazdy miały operacje plastyczne? 11 nazwisk, których kompletnie się nie spodziewasz

Wiktoria Gąsiewska bez makijażu. Bezcenna reakcja internauty

Jakub i Anna z „Rolnik szuka żony”/fot. Gałązka/AKPA

Jakub i Anna z „Rolnik szuka żony”/fot. Gałązka/AKPA