W poprzednim odcinku popularnego show Rolnik szuka żony kandydaci wybrali dziewczyny, które zaprosili na swoje gospodarstwa. Wybory nie były łatwe i oczywiste, Waldemar nie zdecydował się zaprosić żadnej z kandydatek do siebie, ale dalszym ciągu szuka miłości tylko, że nie w programie. Pozostali panowie z niecierpliwością wyczekiwali wizyt dziewczyn. Starannie przygotowywali się do tego dnia.

Dziewczyny wylądowały w gospodarstwach rolników; zobaczcie ich miny! (Rolnik szuka żony)

Rolnicy przywitali kandydatki na żony w swoich gospodarstwach!

Rolnicy pieczołowicie przygotowywali się do wizyty dziewczyn, w myśl zasady, że pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz starannie się przygotowali. Domy posprzątane na błysk, panowie eleganccy i zadbani, każdy z nich zadbał by przywitać kandydatkę z kwiatami.

Jedną z kandydatek Adriana jest Ilona, która przybyła na gospodarstwo jako pierwsza. Dziewczyna od samego początku wpadła w oko rolnikowi. Adrian nie miał okazji wcześniej spotkać się z kobietą, gdyż nie mogła pojawić się na początkowych nagraniach programu. Iwona dała się poznać jako pasjonatka koni, która powiedziała, ze Adrian jest uroczy i wydaje się autentyczną osobą.

Jakub kobietom zaprezentował się jako twardziel i prawdziwy mężczyzna. Każda z nich była pełna podziwu, gdy zobaczyły jak opiekuje się pszczołami. Kuba jak prawdziwy gentlemen oddał swoją sypialnię, by jak powiedział, dziewczyny miały to co najlepsze. Rolnik zapowiedział, że nie ma zamiaru nikogo faworyzować.

Chciałbym żeby powstał zalążek czegoś, żeby powstało coś co będzie początkiem czegoś większego. Chciałbym żeby dobrze mi się z nią rozmawiało, żebyśmy mieli wspólny humor. Budzić się z uśmiechem, chodzić spać z uśmiechem. Tego bym sobie życzył – powiedział Kuba rozmyślając o prawdziwej miłości.

Sławek zdawał się być bardzo przejętym przyjazdem dziewczyn. Rolnik nie mógł się doczekać i zapowiedział, że rozpoczyna się dla niego wyjątkowy czas.

Ważne żeby zaakceptowała mnie takiego jaki jestem i to co posiadam. Każda kobieta to osobna historia, każda trzeba jak książkę przeczytać – filozofował Sławomir.

Seweryn i Marlena, czy to początek wielkiej historii miłosnej?

Seweryn najbardziej chyba czekał na jedną kandydatkę. Mowa oczywiście o Marlenie, dziewczyna przyjechała do rolnika pociągiem. Seweryn zadbał o odpowiednie przywitanie, powitał ją kwiatami. Para przywitała się buziakiem w policzek. Widząc ich w samochodzie można było poczuć tę chemię, zdecydowanie między nimi aż iskrzyło.

Cieszę się, że przyjechałeś – powiedział do Marlenki Seweryn.

Dziewczyna zaczęła wpatrywać się w prowadzącego samochód rolnika, po czym on dodał: „ten twój wzrok, masakra„. Marlena potwierdziła obawy rolnika, że rywalizacja będzie ostra. Wydaje się, że Seweryn nie przestaje faworyzować młodej kobiety. Od samego początku między nimi tworzy się specyficzna więź. Wszystkie z kandydatek były oczarowane rolnikiem, wydaje się, że Diana może być konkurencją dla Marleny.

Dawno się tak nie czułem, tak fajnie rozmawiało się z Marleną.  Po chwili zdradził prowadzącej program, że Asia wydaje się za bardzo zaborcza.

W najnowszym odcinku można było zauważyć, że konflikt pomiędzy Marleną a Asią narasta, panie nie przypadły sobie do gustu. Chyba czują we sobie największe zagrożenie.

W następnym odcinku kandydatki poznają uroki codziennego życia na wsi i sprawdzą czy odnajdują się w takim życiu.

 Jak wrażenia po nowym odcinku show? Koniecznie napiszcie w komentarzach co myślicie. 

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kandydatka Seweryna z Rolnik szuka żony 6 żali się, że pozostałe dziewczyny nie chcą z nią rozmawiać. W programie zaczęła się ostra rywalizacja!

Rolnik szuka żony 6. Panowie dokonali pierwszych WAŻNYCH wyborów. Nie zabrakło zazdrości i nieśmiałych zapewnień rolników

22-letnia Marlena z Rolnik szuka żony oczarowała Seweryna, internauci: W takim wieku trzeba korzystać z życia! Gdzie ona na wieś?

View this post on Instagram

Jest i Marlena. A na drogę patrzeć trzeba 🙂

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

Rolnik szuka żony

scena z programu Rolnik szuka żony. Fot.Facebook/

Rolnik szuka żony

Scena z programu Rolnik szuka żony, fot.Facebook/rolnikszukazonytvp.

Rolnik szuka żony

Scena z programu Rolnik szuka żony, fot.Facebook/rolnikszukazonytvp.